Take a fresh look at your lifestyle.
 

تقویم اقتصادی چیست ؟

تمامی اخباری که میتواند بر روی هر یک از ارزهای جهان تاثیر بگذارد در این تقویم اقتصادی نوشته میشود از سخنرانی های مهم- میزان مصرف کننده- گزارش های مهم تجاری و … چیزهای هستند که میتوانید در تقویم اتقصادی پیدا کنید . اختلاف بین تحلیلگران تکنیکال و فاندامنتال همیشه وجود داشته ولی جدا از همه آنها تمامی تحلیلگران در روز به تقویم اتصادی مراجعه میکنند و نگاهی به اخبار روز خواهند داشت .

تقویم اقتصادی فارکس فکتوری

این تقویم را میتوان به عنوان کامل ترین نوع تقویم در بازارمالی فارکس استفاده کرد . این سایت در سال 2004 با یک تلار گفتمان کار خود را شروع کرد و بعد در سالهای بعد این تقویم اقتصادی اضافه گردید و از محبوبیت زیادی برخوردار شد .در سالهای اخبر قابلیت های دیگری نیز به سایت خود افزوده است . امکانات که در این تقویم می توانید استفاده کنید این است : ساعت تقویم آپدیت خودکار امکان ست کردن آلارم

تقویم DailyFx

یکی از قدیمی ترین تقویم های اقتصادی میباشد که در سالهای دور بسیاری از کاربران این این سایت استفاده میکردند . که دارای رابط کاربری خاصی میباشد و تمامی داده های لازم در خصوص اخبار و رویدادهای مهم جهان را نشان میدهد .  

تقویم  MyFxBook

این سایت هم یکی از پرطرفداران در زمینه تقویم اقتصادی می باشد ولی به دلیل فیلتر بودن برای کاربران ایرانی کمی مراعه به آن دشوار می باشد. اما دارای محیط کاربری راحتی است که مورد علاقه میباشد و میتوانی تمامی اخبار و رویدادهای مهم را از آن دریافت کنید .  

نحوه خواندن تقویم اقتصادی

در تقویم اقتصادی داده های زیادی به نمایش گذاشته میشود از قیبل زمان و ساعت یعنی شما میتوانید نتیجه خبر مربوطه  را در آن زمان مشاهده نمایید . محتوای خبر که نشان دهنده ماهیت خبری که قرار است انتشار پیدا کند را بیان میکند . نتیجه گذشته یعنی این خبر در اخرین بار که انتشار یافته چه نتیجه ای داشته است . پیش بینی یعنی انتظاری که میرود چه میزان  رشد و یا نزول داشته باشد . و سرانجام نتیجه نهایی که در زمان مقرر انتشار می یابد .