Take a fresh look at your lifestyle.

بروکر کپیتال اکستند

معرفی بروکر بروکر کپیتال اکستند

0 18

بروکر کپیتال اکستند را چقدر می شناسید؟ آشنایی با بروکرهای متفاوت و نحوه خدماتی که ارائه می دهند همیشه به عنوان یک منبع مناسب می تواند اطلاعات مناسبی را در اختیار معامله گران قرار دهد تا بتوانند در مواقع لزوم به این منابع مراجعه کنند.
ما در darsfx تلاشمان بر این است که یک مجموعه مناسب از بروکرها را برایتان فراهم آوریم تا شما خواننده گرانقدر به سهولت به آنها دسترسی داشته باشید. اینبار و در این مقاله با معرفی بروکر کپیتال اکستند در خدمت شما هستیم. همراه ما باشید تا این بروکر را بهتر بشناسید در ضمن آموزش ویدئویی ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند هم می تواند برای انجام مراحل ثبت نام در این بروکر برای تازه کاران کمک کننده باشد شما می توانید در این مقاله آن را مشاهده نمایید.

فهرست مطالب

مروری بر تاریخچه بروکر کپیتال اکستند

آیا بروکر کپیتال اکستند رگوله است ؟

معرفی انواع حساب بروکر capital xtend

پلتفرم های مورد پشتیبانی بروکر کپیتال اکستند

واریز و برداشت بروکر کپیتال اکستند

بهترین اسپرد در بروکر کپیتال اکستند

پشتیبانی در بروکر کپیتال اکستند

نقطه ضعف و قدرت بروکر کپیتال اکستند

جشنواره فارکس کپیتال اکستند

مروری بر تاریخچه بروکر کپیتال اکستند

در بررسی بروکرها همواره دانستن گذشته ای که آن بروکر پشت سر گذاشته اطلاعات مهمی را به ما می دهد که برای قضاوت در مورد نحوه کار آن بروکر و انتخاب آن بسیار کمک می کند. بروکر کپیتال اکستند یک بروکر کهنه کار که یک تجربه 15 ساله  را در کارنامه خود دارد.این شرکت در  سنت وینسنت گرنادین ها ثبت شده است و دفتر مرکزی آن در قزاقستان واقع شده است. و در زمینه تجارت آنلاین فارکس، شاخص ها و همینطور ارزهای دیجیتال فعالیت می کند. این شرکت اجازه فعالیت در حوزه اروپا را ندارد.

آیا بروکر کپیتال اکستند رگوله است ؟

رگوله هایی که یک بروکر دارد به منزله اعتبار آن بروکر به حساب می آید. در مورد بروکر CapitalXtend هم باید بگوییم که بله این بروکر رگوله ست و ما در این قسمت  مجوزهای بروکر کپیتال اکستند را بررسی می کنیم در سال 2020 با اخذ مجوز ی که از وزارت اقتصاد قزاقستان دریافت کرده است قادر است به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مالی فعالیت داشته باشد البته این رگوله خیلی معتبر نیست. همینطور این شرکت طبق اعتبارنامه ای که از  آژانس تنظیم و توسعه بازار مالی جمهوری قزاقستان در سال 2021 دریافت کرده است اجازه ارائه خدمات  فارکس را در داخل وخارج قزاقستان را دارد..

معرفی انواع حساب بروکر capital xtend

تریدرهایی که به تازگی وارد حیطه کار با بازار فارکس شده اند و تمایل به فعالیت در این بروکر دارند می توانند آموزش ویدئویی ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند را ببینند و سپس نسبت به ثبت نام و افتتاح حساب در آن اقدام نمایند. 

 

در این بخش به معرفی انواع حسابهایی که در بروکر کپیتال اکستند ارائه می شود می پردازیم. در این بروکر شاهد تنوع حساب هستیم لطفا به جدول زیر که ویژگیهای انواع حساب ها را نشان می دهد توجه فرمایید.

ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند
حساب پلاتیوم بروکر کپیتال
ecnpro حساب بروکر کپیتال
حساب استاندارد کپیتال

پلتفرم های مورد پشتیبانی بروکر کپیتال اکستند

در تعریف یک پلتفرم معاملاتی که نام دیگر آن ترمینال معاملاتی می باشد می توان گفت که به سرمایه گذاران و تریدرها این امکان و اجازه را می دهد تا سرمایه گذاری های خود را مدیریت نمایند. با این تعریف ببینیم که  پلتفرم هایی که در کپیتال اکستند پشتیبانی می شوند کدام ها هستند؟

پلتفرم هایی که در بروکر کپیتال اکستند ارائه می شوند همان پلتفرم های محبوب متاتریدر 4 و متاتریدر 5 هستند. همانطوری که درجدول فوق هم مشاهده می کنید برای حسابهای استاندارد و پلاتینوم از متاتریدر 4 استفاده میشه و در حسابهای ECN و همینطور Ecn pro  هر دو متاتریدر 4 و متاتریدر 5  مورد استفاده قرار می گیرند. 

    

واریز و برداشت بروکر کپیتال اکستند

در خصوص روشهای واریز و برداشت در هر بروکری  همواره سرعت تراکنش و کارمزد آن برای تریدرها مطرح است. بروکر کپیتال اکستند روشهای متنوعی را برای واریز و برداشت ارائه می کند. اما به دلیل آنکه مخاطبین ما عموما ایرانیان هستند، روشهایی را که در برای ایرانیان مناسب تر است عنوان می کنیم. در این بروکر کاربران ایرانی می توانند به صورت مستقیم واریز و برداشت ریالی انجام دهند. انجام این تراکنش ها کارمزدی را برای آنها به همراه ندارد. در خصوص سرعت تراکنشها هم چنانچه در وب سایت اصلی این بروکر هم آمده است تراکنشهایی که با ارزهای دیجیتال (صرافی آنلاین) صورت می گیرد. بسته به بلاکچین مورد نظر دارد و در روش انتقال بین بانکی بلافاصله بعد از تایید تراکنش ، در روش پرفکت مانی که سریع ترین روش است به صورت فوری و در سایر روشها تا 24 ساعت به طول می انجامد.  

بهترین اسپرد در بروکر کپیتال اکستند

در این بخش اسپردهایی که  CapitalXtend برای انجام معاملات در نظر گرفته است را با هم بررسی می کنیم. می توان گفت که اسپردها در این بروکر بالا هستند همانطوری که در جدول معرفی حساب هم عنوان شده اسپرد برای هر حساب متفاوت است. بالاترین اسپرد را در حساب استاندارد می بینیم که شروع آن از 3 پیپ است.

حساب پلاتینیوم  و ecn pro   دارای پایین ترین اسپرد هستند که شروع آنها از 0.2 و در حساب ECN شروع اسپرد از 1.6 پیپ می باشد. 

بیشترین لوریج در فارکس در capital xtend

بررسی لوریج ها یا اهرم های معاملاتی هم در بروکرها برای تریدرها دارای اهمیت است. ببینیم که بروکر CapitalXtend چه لوریج هایی را ارائه می دهد. بالاترین لوریجی که این بروکر ارائه می دهد 1:1000 است (در حساب های  ECN و  ECN pro ) در حساب پلاتینیوم هم بالاترین اهرمی که ارائه می شود 1:500 است.     

بهترین کمیسیون کپیتال اکستند

در بررسی کمیسیون ها هم می بینیم که در بروکر CapitalXtend نسبتا مناسب هستند . حساب های استاندارد،ECN  و پلاتینیوم کمیسیونی دریافت نمی شود اما در مورد حساب  ECN pro  برای هر طرف 3 دلار کمیسیون  ثابت دریافت می شود. یعنی تریدر به ازای باز کردن و بستن یک معامله باید سرجمع 6 دلار کمیسیون پرداخت کند.     

پشتیبانی در بروکر کپیتال اکستند

در مورد پشتیبانی این بروکر خوب عمل کرده و پشتیبانی خوبی را بطور 24 ساعته و در تمام ایام هفته ارائه می دهد همانطور که در وب سایت این بروکر هم ذکر شده مراجعین می توانند سوالات خود را در هر ساعتی از هفته در 365 روز سال بپرسند. بروکر کپیتال اکستند وب سایت به زبان فارسی  و همینطور پشتیبانی به زبان فارسی را نیز دارد البته این مزیتی برای یک بروکر محسوب نمی شود و بسیاری از بروکرها  با این شرایط به کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهند. 

ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند

نقطه ضعف و قدرت بروکر CapitalXtend

بروکر کپیتال اکستند هم چون سایر بروکرها، یک بروکر بی عیب و نقص نیست  لذا ما در darsfx وظیفه خود می دانیم که هم به نقاط قوت بروکرها بپردازیم و هم نقاط ضعفشان را عنوان نماییم. 

از نقاط قوت این بروکر می توان به سرعت بالای انجام معاملات اشاره کرد و همینطور انتخابهای زیادی که برای واریز و برداشت دارد اشاره کرد.

از معایب این بروکر می توان به وجود اسپردهای بالا اشاره کرد و همینطور به میزان بالای حداقل موجودی که برای تریدر هایی که موجودی اندکی دارند رقم بالایی می باشد. 

جشنواره فارکس کپیتال اکستند

جشنواره ها و بونوس هایی که بروکر CapitalXtend ارائه می دهد عبارت است از 50% بونوس سرمایه گذاری و همینطور طرح کش بک.

ارائه بونوس تا سقف 500 دلار می باشد و حداقل واریز برای دریافت این بونوس 100 دلار است و اگر بیشتر از 100 دلار واریز داشته باشید می توانید تا 500 دلار بونوس دریافت کنید . توجه داشته باشید که بونوس ارائه شده قابل معامله و همچنین قابل ضرر است به این معنا که در معاملاتی که باز هستند ضرر شناور حساب معاملاتی را پوشش می دهد. اما نکته مهم در بونوس شرایط دریافت سود میباشد در هر زمان از پشتیبان بروکر خود در این خصوص هم سوالاتی بپرسید . 

حرف آخر

بروکر کپیتال اکستند را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم . بروکری با سابقه بالا  و البته رگوله هایی که چندان با اعتبار و قوی نمی باشند به بروکرهای خارج از اروپا خدمات ارائه می دهد. علاقمندان به کار با این بروکر می توانند آموزش ویدئویی ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند را جهت آگاهی بیشتر مشاهده کنند.

 اینجا باز هم عنوان می کنیم که صحبت در خصوص ویژگیهای یک بروکر در قالب یک مقاله به معنای تایید و یا رد آن نیست. بررسی نظرات کاربران مختلف نشان می دهد که شاید در نظر یک تریدر بروکری تایید شود و مثبت ارزیابی شود ولی همان بروکر با همان ویژگیها از نظر تریدر دیگری کاملا نفی شود، پس دوستان همیشه گفته شده که بروکری که کامل و بی نقص باشد و بتواند نظرات همه کاربران را برآورده کند وجود ندارد چون همیشه انواع تریدرها با انواع سلیقه های معاملاتی و انواع نیازها وجود دارد. بنابراین بهتر آن است که در بین امکاناتی که یک بروکر ارائه می دهد مناسبترین را با توجه به شرایط خود انتخاب کنیم. ما در darsfx همواره پذیرای نظرات با ارزشتان هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.