Take a fresh look at your lifestyle.

آموزش تحلیل تکنیکال

در این مقاله به معرفی استاد مروجیان و سبک جدید ایشان از تحلیل بازار

2 155

آموزش تحلیل تکنیکال، یکی از اصول پایه ای و بسیار مهم در عرصه معامله گری می باشد. نه تنها در بازار بزرگی چون فارکس و سایر بازارهای مالی آموزش یک پیش نیاز بسیار لازم و ضروری است که باید به آن پرداخته شود.
معامله گرانی که آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی را می بینند نسبت به سایر افرادی که بدون آموزش وارد بازار فارکس می شوند عموما در نحوه کار با فارکس چند گام جلوتر هستند و با تسلط بیشتری بر بازار به امر ترید می پردازند. به طور کلی آموزش تحلیل تکینکال یک مجموعه است بنام پکیج آموزش تحلیل تکینکال که در بردارنده شاخه های مختلفی از فارکس است که به صورت آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی، آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته و آموزش شناخت بازار و همینطور عوامل موثر در بازار ارائه می شود که دانستن آنها برای شناخت بازار و نهایتا کسب سود که هدف اصلی فعالیت در بازار فارکس می باشد لازم است. به همین منظور از شما عزیزان دعوت می کنیم که تا پایان این بحث ما را همراهی کنید تا مقوله آموزش بازار بزرگ فارکس بیشتر برایتان روشن شود.

فهرست مطالب

آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان و معرفی ایشان

پکیج آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان

پشتیبانی آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان

دوره های آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان

بهترین سایت آموزش تحلیل تکنیکال

آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان و معرفی ایشان

 

بعد از مقدمه ای که در خصوص اهمیت آموزش تحلیل تکنیکال گفته شد، در این مقاله یک نوع  سبک جدید از اموزش  تحلیل تکنیکال  را به تفصیل  خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم تا شما عزیزان با این دوره بیشتر آشنا شوید. در صورت علاقه جهت شرکت در این دوره های میتوانید از طریق سایت ما ثبت نام کنید و از تخفیف ویژه ای برخوردار باشید.  

همانطور که به خوبی می دانید، به همان اندازه که آموزش مهم است و برای آنکه  بتوانیم اموزش خوبی ببینیم،  پیدا کردن مدرس های زبده هم بسیار اهمیت دارد.  لذا لازم است که یک پکیج آموزش تحلیل تکنیکال مناسب به همراه استاد مسلط به بازار فارکس را در کنار خود داشته باشیم.

 در همین راستا و در این مقاله به معرفی یکی از اساتید برتر در این حوزه می پردازیم که چند سالی است به امر آموزش مشغول می باشند. آقای مهندس بنیامین مروجیان با مدرک کارشناسی ارشد مکانیک گرایش سیالات از دانشگاه فردوسی که مدت ۴ سال است در این زمینه فعالیت دارند.  تعداد دانشجویان ایشان بیشتر از 500 نفر می باشد و ایشان در حال حاضر در شهر مشهد مقدس حضور دارند و این دوره ها را برگزار میکنند.  در خصوص انواع کلاسهای ایشان و همینطور نحوه برگزاری کلاسها در ادامه بیشتر خواهیم گفت. 

 

پکیج آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم وقتی از آموزش تحلیل تکنیکال صحبت می کنیم منظورمان مجموعه کاملی از آموزش است که شامل آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی، آموزش  تحلیل تکنیکال پیشرفته و همینطور آموزش عوامل موثر در این بازار  که می تواند به صورت جزوه و کتاب، فایل پی دی اف، آموزش آنلاین و آفلاین، و کلاسهای حضوری  ارائه گردد.

  در ادامه مطالب قبل در این بخش می خواهیم ببینیم که پکیج آموزش تحلیل تکنیکال استاد مرجویان شامل چه بخشهایی است؟  و در مجموع، در کلاسهای آموزش  دوره تحلیل تکنیکال  استاد مروجیان کلاسها به چند صورت برگزار می شود:  

کلاس ها به دو دسته حضوری برای افرادی که در مناطق نزدیک حضور دارند و به صورت غیر حضوری برای افرادی زمان و یا در مناطق دورتر هستند برگزار میشود . 

نکته قابل توجه این می باشد که تمامی این کلاس ها هم به صورت خصوص و هم به صورت گروهی برگزار میشود یعنی شما براساس سلیقه شخصی خود می توانید انتخاب کنید که در چه دوره ای میخواهید شرکت داشته باشید . 

دوره های عادی : در طی ۱۵ جلسه و در هر جلسه ۲ ساعت می باشد . 

دوره حضوری فشرده : ( کلاس هایی که به شکل  فشرده می باشد، در طی  سه روز تشکیل می شود و روزانه شامل ۸ ساعت آموزش خواهد بود)

دوره غیر حضوری فشرده : ( کلاس های فشرده در طی سه روز و روزانه ۸ ساعت آموزش خواهد داشت)

تمامی دوره های که گفته شده و زمان های که  اعلام شده، به این معنی نیست که شما فقط فقط می توانید در ان چند روز و یا در آن چند ساعت یادگیری داشته باشید . خیر در واقع تمامی دوره ها دارای پشتیبانی می باشد و در صورتی که شما بخواهید حتی در دوره های گروهی که جهت رفع اشکال برگزار میشود شرکت کنید  و یا به طور مستقیم از استاد و یا استاد های مربوطه مشکلات خود را برطرف سازید . تمامی زحماتی که تیم مهندس مروجیان انجام میدهند جهت رسیدن به هدف نهایی که آن،  آموزش درست و صحیح شماست . 

پشتیبانی آموزش استاد مروجیان 

اما ببینیم که دورهای آموزش تحلیل تکنیکال صفر تا صد استاد مروجیان از نظر پشتیبانی وضعیت به چه صورتی می باشد

1-  در کلاس های عادی که  حداقل در ۱۵ جلسه ۲ ساعته برگزار می شود، در صورتی که استاد لازم بدانند که دانشجویان نیاز به گذراندن تعداد بیشتر جلسات آموزشی دارند، جلسات را افزایش خواهند داد. در واقع مبنا و معیار اتمام کلاس به هیچ وجه تعداد جلسات تعیین شده و اتمام مباحث درسی نیست بلکه یادگیری کامل ۱۰۰% دانشجویان خواهد بود. 

2-  کلاس های فشرده که در طی 3 روز آموزش داده میشوند و ساعات شروع از ساعت 10 صبح الی 6 عصر و به صورت متوالی می باشد.  اتمام ساعت پایان هر جلسه معمولا تا 9 شب هم (بنا بر  تشخیص استاد و نیاز کلاس) ممکن است طول بکشد.

برای تمام  دانشجویان این امکان فراهم است که تا هر زمان که بخواهند جهت رفع اشکال مراجعه نمایند و حتی  میتوانند در هر جلسه آموزشی کلی که حتی در ماه های بعد اتمام اموزششون نیز تشکیل می شود به صورت رایگان شرکت نمایند.

 

دوره های آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان 

سخن استاد مروجیان در باب آموزش های خود : 

تا به حال فکر کردید چرا 98% از تریدر های دنیا در برایند معاملات خود ضرر ده هستند؟ آیا دانش و علم کافی برای ورود به بازار را ندارند؟ خب طبیعتاً اینطور فکر کنیم که تمام آن 98% هیچ دانشی ندارند، تفکر ساده لوح هانه ای است. این مسئله موضوعی بود که  مدام ذهن من را درگیر میکرد و راز  پی بردن به حقیقت دقیقا همان کلید موفقیت ۲% افراد موفق در بازار های مالی  هست.

که بر پایه همین راز مهم، سبک جدیدی از آموزش که تا به حال توانسته  خیلی از دانشجویان عزیزم را به دروازه موفقیت در بازار های مالی هدایت بکند  را ایجاد نمودم.

 در این سبک یاد میگیریم کی و کجا قرار است حد ضرر معاملات 98%. متضرر  فعال شود و همقدم می‌شویم با موسسات و بانک ها.

 

در اینجا خالی از لطف نخواهد بود اگر در خصوص سرفصلهای دوره  آموزش تحلیل تکنیکال استاد مروجیان هم صحبت کنیم. در خصوص مطالب آموزشی که  در طول دوره های مختلف توسط استاد مروجیان ارائه می گردد دوره ها و سرفصل های زیر ارائه می گردد.

سرفصلهای دوره آموزش تحلیل تکنیکال:

۱_ آموزش ساخت حساب در بروکر که از گامهای نخستین و مهم  این حرفه می باشد. همینطور شارژ حساب، برداشت و مقوله آشنایی کامل با پلتفرم معاملاتی

۲_آموزش فاندامنتال فارکس که بسیار در امر ترید به معامله گر در دادن خط مشی کمک می کند.

۳_ آموزش سنتیمنتال که متکی به احساسات حاکم بر بازار است .

۴_ آموزش تحلیل تکنیکال که از تحلیل های بسیار مهم جهت بررسی وضعیت بازار است ( روش تحلیل تکنیکال به سبک خود استاد مروجیان شامل اسمارت مانی٫ پرایس اکشن٫ ار تی ام ( سبک جدید از بررسی نقاط ورود و خروج سبک ها با در نظر گرفتن تحرکات احتمالی مارکت میکر)

۵_مدیریت سرمایه

۶_ روانشناسی مارکت

بهترین سایت آموزش تحلیل تکنیکال

علاقمندانی که می خواهند در دنیای فارکس و ترید موفق عمل کنند باید به طور جدی به  آموزشهای لازم در این زمینه بپردازند در واقع برای شروع هر پیشه و فعالیتی باید آموزشهای خاص آن رشته و حرفه را به خوبی  فرا بگیریم. به همین منظور هم بسیار مهم است که  شروع یک فعالیت و منحصرا در این حوزه یعنی بازار مالی فارکس را آگاهانه آغاز کنیم. وقتی از آموزش تحلیل تکنیکال صحبت می شود طیف گسترده ای از انواع  آموزش را در بر می گیرد که همانطوری که عنوان شد. آموزش می تواند در قالب کلاسهای حضوری یا غیرحضوری، فیلم آموزشی، فایلهای پی دی اف که در دسترس است و همینطور سایتهای آموزشی در مورد فارکس باشد، بد نیست در اینجا اشاره ای داشته باشیم به سایت های آموزش تحلیل تکنیکال.

 وب سایتهای آموزشی زیادی هستند که با انتشار مقالات مختلف در باب موضوعات مختلف میتواند یک منبع آموزشی خوب برای علاقمندان دنیای فارکس و معامله گری باشد.  یکی از وب سایت هایی که در این راستا می تواند برای افرادی که به دنبال آموزش تحلیل تکنیکال می باشند، مفید واقع شود سایت  darsfx است. این سایت که به زبان فارسی می باشد دارای مقالات مفید در خصوص بازار فارکس و مفاهیم وابسته به آن می باشد.   

حرف آخر 

 آموزش تحلیل تکنیکال به عنوان یکی از موضوعات بسیار مهم را در این مقاله بررسی کردیم. نکته ای که در مورد بازار فارکس در ایران وجود دارد  این است که قشر معامله گر در ایران و شاید در دنیا بسیار مظلوم واقع شده اند و در کمی امکانات به سر می برند مشکلات بسیاری پیش روی آنهاست. عدم استفاده از کلاسهای آموزشی مناسب در وهله نخست و در مراحل بعدی عدم دسترسی به بروکرهای مناسب به دلیل تحریم ها و سایر دست اندازهای موجود، همینطور مشکلات واریز و برداشت و….

در این مبحث تلاشمان بر معرفی یکی از کلاسهای آموزش تحلیل تکنیکال مناسب به شما عزیزان بود تا با کمک مجموعه آموزشی مهندس مروجیان، بازار فارکس و حیطه های مختلف آن را از جمله آموزش بورس فارکس را به خوبی یاد بگیریم و بتوانیم به خوبی از فارکس سود دلخواهمان را کسب نماییم.

با امید به آنکه شما عزیزان از مطالب ارائه شده در مقاله آموزش تحلیل تکنیکال لذت و استفاده لازم را برده باشید. آرزوی ما برای شما انجام معاملات موفق و سودآور است. لطفا نظرات، سوالات خود را در این رابطه با ما در میان گذارید. مشاورین خوب ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. 

2 نظرات
  1. محسن می گوید

    بسیار عالی. ممنون میشم اگه باز هم از این قبیل مقالات باهامون به اشتراک بذارید

    1. Admin admin می گوید

      باسلام حتما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.