Take a fresh look at your lifestyle.

ربات اربیتراژ

اربیتراژ چیست ؟ و نحوه عملکرد آن چگونه است ؟

10 70

فهرست مطالب

اربیتراژ چیست ؟

نحوه عملکرد ربات اربیتراژ GAR

آموزش کار با ربات اریتراژ GAR

میزان سود دریافتی از ربات اربیتراژ GAR

مزایای استفاده ار ربات اربیتراژ GAR

نحوه واریز و برداشت در ربات اربیتراژ GAR

اربیتراژ چیست ؟

اصطلاح Arbitrage در حیطه های اقتصادی و مالی کاربرد دارد و به مفهوم گرفتن سود از اختلاف قیمت بین دو یا چند بازار می  باشد. در واقع این تفاوت قیمت است که زمینه  را جهت کسب سود فراهم می سازد. در آربیتراژ نکته اول داشتن سرعت عمل  بالا در انجام این نوع از معاملات است که نقش مهمی دارد و دیگر آنکه داشتن موجودی در دو صرافی که قصد خرید و فروش را دارید نیز عامل مهم دیگری است تا سرعت انجام تراکنش را بالا ببرد و شما را به سود مناسبی برساند.

برای انجام یک آربیتراژ موفق باید مد نظر داشته باشید که آربیتراژ باید سود ده باشد و ارزش خرید و فروش را داشته باشد. برای مثال اگر در 1000 دلار 2 الی 2.5 درصد سود وجود داشته باشد، چنین تراکنش ارزش  انجام دادن دارد. فرض کنید قیمت بیت کوین در یک صرافی 20105.3 و در یک صرافی دیگر 20083 چنین تراکنشی دارای  ارزش می باشد.

 اما یک تراکنشی که تنها 20 یا 30 دلار به ما سود می دهد ارزش خواب سرمایه را ندارد. یک ربات اربیتراژ معتبر و همینطور ربات اربیتراژ اتوماتیک قادر است که موقعیتهای مناسب را به درستی تشخیص داده و خود اقدام به انجام تراکنش نماید.  در ادامه از نحوه کار با ربات اربیتراژ GAR  ربات معامله گر ارز دیجیتال  خواهیم گفت.

 

نحوه عملکرد ربات اربیتراژ GAR

دوستان خوب، برای آنکه بدانیم نحوه کار با ربات اربیتراژ به چه صورتی است؟ آربیتراژ را بالاتر توضیح دادیم  اکنون به نحوه کارکرد ربات آربیتراژ GAR خواهیم پرداخت. 

Arbitrage هنگامی ایجاد می شود که بین چندین صرافی، همینطور بین دو یا چند نماد مورد نظر ما اختلاف قیمت  ایجاد می شود.  ربات آربیتراژ GAR از این اختلاف  که به نوعی فرصت معاملاتی محسوب می شود استفاده می کند و از  صرافی که قیمت پایین تری برای نماد دارد خرید انجام می دهد و به صرافی که قیمت بالاتری ارائه می دهد می فروشد. در طی این جابجایی سود کسب می شود. البته این را باید یادآوری کنیم که چنانچه از نظر درصدی این اختلاف منطقی و مناسب باشد، ربات  GAR  این تشخیص را داده و در همان لحظه تراکنش را انجام می دهد. 

این ربات است که به شما می گوید که مابین چند صرافی متفاوت Arbitrage را به دست آورید. نکته ای که وجود دارد و باید به آن توجه کرد این است که آربیتراژ باید سود ده باشد و ارزش خرید و فروش را داشته باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که شما در ربات آربیتراژ GAR هیچ معامله ای انجام نمیدهید فقط به عنوان یک شخص سرمایه گذار مبلغ خود را واریز میکنید و بعد از آن با توجه به سرمایه اولیه آن را بین چندین صرافی تقسیم کرده و بعد  ربات اربیتراژ را جهت شروع به معاملات فعال میکنیم 

بد نیست در اینجا اشاره ای هم داشته باشیم به ساخت ربات اربیتراژ ، برای ساخت این نوع ربات نیاز به در اختیار داشتن کدهای لازم و برنامه نویسی می باشد. ربات اربیتراژ اتوماتیک، در حقیقت یک برنامه می باشد که از قبل کدنویسی شده است و به منظور انجام معاملات خودکار طرح ریزی شده است.

اربیتراژ

آموزش کار با ربات اربیتراژ GAR

قبل از همه چیز بیایید شما را با نحوه عملکرد ربات اربیتراژ آشنا کنیم در این ویدیو تمامی اطلاعات لازم را می توانید دریافت کنید .

 رباتها را می توان یک دستیار قدرتمند برای اربیتراژ ارز دیجیتال دانست مشروط بر آنکه بدانید چگونه آن را مدیریت کنید چرا که با توجه به شرایطی که بر بازار حاکم است باید الگوریتمهای آن را تغییر داد تا بتوان از آن متوقع بود که برایمان سودآوری داشته باشد.

در خصوص آموزش ربات GAR که یک ربات معامله گر ارز دیجیتال می باشد باید گفت که کار خیلی پیچیده ای نیست. فقط باید ثبت نام کرده کدی از طریق ایمیل خود دریافت می کنید و سپس وارد فضای کار با ربات میشوید  که در لیستی از صرافی ها را در آن مشاهده خواهید کرد که باید در کیف پولهای آن وجه جهت واریز و برداشت وجود داشته باشه تا ربات در زمانی که لازم است اقدام به خرید و فروش نماید.  

 

میزان سود دریافتی از ربات اربیتراژ GAR

بعد از آنچه که تا کنون در ارتباط با GAR دانستیم خالی از لطف نیست که در این بخش به میزان سود دریافتی از ربات اربیتراژ GAR بپردازیم که قطعا یکی از مواردی است که بسیار مورد توجه سرمایه گذاران است و در واقع تمام تقلاها  در بازار های مختلف مالی در جهت رسیدن به سود می باشد. 

در خصوص سودی که از ربات آربیتراژ GAR به دست می آید باید گفت که سود روزانه ما بین %1 تا 5% می باشد و میزان این سود بطور ماهیانه به 15 درصد می رسد.  باید در نظر داشت که سودهای حاصله بر اساس نوع عضویت و اکانتی که دارید به نسبت درصد سهم کاربر و همینطور بروکر GAR تقسیم شده و سپس در پنل کاربری به حساب کاربر واریز می شود. این سود به صورت 24 ساعته و در پایان همان روز به والت کاربر واریز می گردد و کاربر به صورت روزانه سود خود را دریافت می کند.

 

 

مزایای استفاده از ربات اربیتراژ GAR

در بخش های بالاتر در خصوص استفاده از ربات اربیتراژ کلاهبرداری هشدار دادیم. با افزایش رو به رشد فناوری هایی چون ارز دیجیتال و بلاک چین بازار سودجویانی هم که به قصد کلاهبرداری وارد اینگونه فضاها می گردند نیز داغ تر شده است. ربات کلاهبرداری هم یکی از این مواردی است که کلاهبرداران با وعده های دروغینی چون سود ماهیانه بالای 50 درصد اقدام به جذب سرمایه گذاران می نماید. به همین منظور منطق حکم می کند که از رباتی استفاده شود که در مورد سابقه آن شنیده ایم و می دانیم.

برخی از مزایای استفاده از ربات اربیتراژ GAR این است که با ریسک پایین و تضمینی می باشد، معاملات به صورت کاملا حساب شده صورت می گیرد و در نتیجه خطر از دست رفتن سرمایه وجود ندارد. این ربات با 86 صرافی در دنیا  سیستم آربیتراژ را راه اندازی نموده و محاسبه سود آن به صورت کاملا اتوماتیک صورت می گیرد. GAR دارای داشبورد اختصاصی می باشد و  علاوه بر آن شما میتوانید از اپلیکیشن GAR هم استفاده نمایید .در ضمن با استفاده از بخش معرفی دوستان ربات GAR نیز می توان به سود رسید که در ادامه بیشتر در موردش خواهیم گفت. 

 

نحوه واریز و برداشت در ربات اربیتراژ GAR

در ربات اربیتراژ GAR  کاربران میتوانند به روشهای مختلف به کسب درآمد برسند و در سود سهیم شوند. اگر حتی سرمایه  ای هم نداشته باشید میتوانید از ربات GAR استفاده نمایید. به این صورت که در پنل کاربری بعد از آنکه مراحل ثبت نام را تکمیل نمودید، بر روی قسمت همکاری در فروش کلیک کرده و با معرفی نمودن همکاران و آشنایان خود و یا معرفی لینک در سایت و شبکه های اجتماعی از سود به دست آمده جهت کاربران جدیدی که معرفی می نمایید، نسبت به عضویت درصد سود  خود را دریافت کنید.  

 ببینیم که نحوه واریز و برداشت  در ربات اربیتراژ ایرانی GAR چگونه ست؟  بعد از ثبت نام باید نسبت انتخاب نوع برداشت و واریزی خود که به صورت ریال و یا دلار (تتر) می باشد اقدام کنید. نحوه واریزی ها به یکی از سه شکل زیر است.

 • واریز به صورت آنلاین
 • واریز به حساب کاربر 
 • واریز نمودن تتر

اما انواع  برداشت در ربات اربیتراژ به اشکال زیر می باشد:

 • برداشت به شکل پایا/ساتنا
 • برداشت تتر  
اربیتراژ

حرف آخر 

ربات اربیتراژ و یا  اربیتراژ ارز دیجیتال و ربات معامله گر ارز دیجیتال را در این مقاله از نظر گذراندیم. 

در ابتدا به تعریف  اربیتراژ پرداختیم که فرصتی است برای کسب سود است و همینطور در مورد ساخت ربات اربیتراژصحبت کردیم .

 در ادامه ربات اربیتراژ GAR را به شما معرفی کردیم. چنانچه یک رمز ارزی در بیشتر از یک صرافی ترید شود، اختلاف قیمت را در پی خواهد داشت، ربات GAR از این فرصت استفاده می کند و اگر این اختلاف جهت انجام معامله مناسب باشد ، ربات آن را تشخیص داده و به صورت اتوماتیک وارد معامله می شود و بلافاصله  رمز ارز را از صرافی با قیمت پایین تر خریداری کرده و به صرافی که قیمت بالاتری دارد می فروشد.

  فرصت آربیتراژ لحظه ای می باشد و ربات GAR این مراحل را به صورت کاملا اتوماتیک انجام می دهد.

 با امید به آنکه مقاله ای که در خصوص مبحث جذاب ربات اربیتراژ تقدیم حضور شما عزیزان گردید مورد توجه قرار گرفته باشد .

هرگونه نقطه نظر و ابهامی را در این خصوص با ما درمیان بگذارید. در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

10 نظرات
 1. سحر می گوید

  خداییش با اربیتراژ یهو میشه زندگی رو دگرگون کرد و سود خیلی عالی از بازار گرفت و تموم پولهایی که بروکر ازمون میگیره رو تو چند روز ازش پس گرفت و انتقام همه ضررها باشه .

  1. روژین می گوید

   به نظر میرسه تجربه خوبی دارین

 2. سمیه می گوید

  مرسی اتفاقا منم یه مدته دارم راجع بهش اطلاعات جمع میکنم. چطور میتونم از جای مطمئن رباتش رو تهیه کنم؟

  1. Admin admin می گوید

   در مقاله سایت برای شما معرفی شد و شما میتوانید از آن طریق ثبت نام کنید و شرایط ویژه برای شما لحاظ می شود .

 3. پری می گوید

  ممنون از مقاله مفیدتون.اگر دوستان تجربه استفاده از این ربات رو دارن لطفا بگن راضی بودن؟
  چند تا استیتمنت هم میشه بذارید؟

  1. Admin admin می گوید

   در این ربات شما داشبورد حرفه ای دارید و داده های شما فقط برای شما در داشبورد نشان داده میشود و شما می توانید با استفاده از مبلغ کم ربات را تست کرده و در صورت رسیدن به نتیجه دلخواه آن را استفاده نمایید

 4. Sara می گوید

  ربات GAR پولها رو تو چند تا صرافی تقسیم می کنه؟

  1. Admin admin می گوید

   بسنه به میزان واریزی شما بیش از ده صرافی پول رو تقسیم میکنه

 5. معصومه می گوید

  ایا این ربات قابلیت تست دارد ؟ قبل سرمایه گذاری این ربات رو تست انجام دهیم

  1. Admin admin می گوید

   با سلام متاسفانه بدون سرمایه امکان تست نیست ولی شما میتوانید با سرمایه کم جهت تست اقدام کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.