Take a fresh look at your lifestyle.

فارکس بدون دانش

فارکس بدون دانش چگونه میتواند به درآمد منجر شود ؟

0 4

فارکس بدون دانش چگونه می تواند برای معامله گران سودآوری داشته باشد؟ شاید این سوال بسیاری از تازه کاران باشد. خیلی از افراد می خواهند به سرعت وارد بازار شوند و به سود رسیدن را تجربه کنند. با توجه به آنکه بازارهای فارکس از جمله بازارهایی می باشند که به سرعت نقد می شوند و به آسانی قابلیت دسترسی دارند، معامله گران سریعتر می توانند به آن وارد شوند.
اما معمولا با همان سرعت بالایی که وارد بازار می شوند، بعد از تجربه شکست با همان سرعت از آن خارج می شوند. پس فارکس نیاز به دانش دارد. نیاز به تجربه دارد و همینطور نیاز به صبر و حوصله دارد.
البته تمامی این موارد با موضوع مقاله ما در تضاد است و از طرفی نه تنها منکر هیچ یک از آنها نمی شویم بلکه مهر تایید هم بر آنها می زنیم.
اما فارکس بدون دانش چطور؟!! آیا می تواند افراد را به سود و درآمد برساند؟ darsfx در این مقاله قصد بررسی کسب سود و درآمد از فارکس بدون دانش را دارد. در این مقاله به شما خواهیم گفت چطور. تنها کافی است به اندازه خواندن این مقاله صبور باشید و آن را تا انتها دنبال کنید.

فهرست مطالب

چگونه در فارکس بدون دانش کسب درآمد کنیم

درآمد فارکس بدون دانش چقدر است؟

بهترین روش کسب درآمد فارکس بدون دانش

چگونه در فارکس بدون دانش کسب درآمد کنیم

قبل از هرچیز بد نیست کمی با فضای بازار فارکس آشنا شویم. اینکه آیا این بازار معتبر است ؟ کسب سود در آن چگونه است؟ تصور غلطی که در مورد بازار فارکس وجود دارد این است که ورود به این بازار راحت است و برابر است با کسب سود. همانطور که در مقدمه هم اشاره شد،  شاید فعالیت در بازار فارکس آسان باشد، اما نه به آن سادگی که در فضای مجازی می بینید اینکه با فشردن چند تا دکمه کار تمام شود.

 اول آنکه شما به عنوان یک فرد، سرمایه چندان بالایی ندارید که بتوانید به اندازه بانکها و سایر نهادهای مالی بزرگ بازار را تحت تاثیر قرار دهید. ولی کاری که می توانید انجام دهید این است که با شناسایی تاثیرات بازار با آنها هم مسیر شوید. فارکس بازاری است که بیشتر بانک های مرکزی کشورهای صاحب قدرت اقتصادی در آن فعالیت دارند و این نشان از اعتبار بازار فارکس دارد.  پس بازار فارکس قانونمند است و معتبر.

برای کسب درآمد در فارکس نمی شود رویاپردازی کرد. آموزشهای فراوانی باید دید تا بتوان بر این بازار مسلط شد و بتوان به کسب سود منطقی از آن پرداخت. پیش بینی بازار کار آسانی نیست. بازار فارکس دارای لایه های پنهان زیادی است که تنها با دانش و تجربه می توان آنها را شناسایی کرد.

پس کسب دانش و تجربه فارکس پروسه ای است که نیاز به زمان دارد. اما در فارکس بدون دانش هم می توان با اتکا به دانش افراد با تجربه در بازار فارکس حاضر شد و به کسب درآمد پرداخت.

درآمد فارکس بدون دانش چقدر است؟

خوب، پس می شود بدون دانش هم وارد فارکس شد. اما ببینیم که درآمد آن چگونه است؟ بازار فارکس، بازار معاملات آنلاین است. کسب درآمد در آن نیازمند مهارت تحلیل گری و همینطور معامله گری دارد. در این بازار درآمد معامله گران به دلار است. 

با سپردن سرمایه خود به دست تریدرهای حرفه ای و با تجربه که بازار فارکس را به  خوبی می شناسند، می توانید به درآمد برسید و شما تنها تغییرات حساب خود را رصد می کنید.

فقط باید پیش از انجام هرگونه اقدامی برای سرمایه گذاری، پیشینه و عملکرد تریدرهای مختلف را به خوبی بررسی کرده و بهترین را که متناسب با نوع و میزان سرمایه گذاری شما می باشد را انتخاب کنید. اینکه چقدر می توانید درآمد داشته باشید بسته به نوع سرمایه گذاری شما دارد و همینطور میزان سرمایه ای که وارد  بازار می کنید. پاسخ این سوال از فردی به فرد دیگر بسته به شرایط مالی افراد با یکدیگر کاملا متفاوت است.

در واقع میزان ثابت و مشخصی برای آن وجود ندارد. هرچه خواسته های ما بزرگتر باشد، باید آمادگی پذیرش ریسک و خطر آن را هم داشته باشیم. اما ریسک کردن هم اندازه دارد و نباید بی گدار به آب زد.

  

بهترین روش کسب درآمد فارکس بدون دانش

برای آنکه بخواهیم در بازار فارکس فعالیت داشته باشیم و همینطور به نتیجه ای که می خواهیم برسیم باید دانش و تجربه داشته باشیم. در غیر اینصورت به زودی دلسرد شده و بعد از مدت کوتاهی از آن خداحافظی می کنیم. با این اوصاف پس راهکار ماندن در فارکس بدون دانش چیست؟ راهکار این است که با درایت و اتکا به دانش معامله گران قابل اطمینان و با استفاده از استراتژی هایی که مناسب هستند ترید کنیم.

اولین راهکار رباتهای اتوماتیک معامله گر است. این رباتها می توانند پوزیشن های معاملاتی را باز کرده و به ترید بپردازند. در این شیوه افراد می توانند حتی با دانش پایین و کمی تحقیق رباتی را انتخاب و خریداری نمایند.

راهکار مناسب و در واقع استراتژی مناسب دیگری که برای فارکس بدون دانش وجود دارد کپی ترید است. در این شیوه کپی تریدرهای مختلف با رزومه های متفاوت وجود دارند ( البته رزومه خوانی برای کپی ترید بسیار لازم است) که می توانید با توجه به نیاز خود از بین آنها یک یا چند تریدر را برای انجام کپی انتخاب کرده و سرمایه خود را بین آنها تقسیم نمایید. بعد از آن هر زمان که پوزیشنی از طرف تریدرها باز شود برای شما هم آن پوزیشن کپی می شود. هر زمان که پوزیشن در سود بسته شود برای شما هم در سود بسته می شود.

آنچه که ذکر آن را در خصوص راهکارهای عنوان شده  لازم می دانیم  را در زیر آورده ایم:

  1. برای خریداری ربات معامله گر جذب تبلیغات رنگارنگ نشوید و رباتی را خریداری نمایید که دارای عملکرد خوبی است.
  2. در مورد کپی ترید، دقت کنید که تریدر هایی که دارای ریسک بالایی هستند را انتخاب نکنید. مطمئن شوید که stop loss را رعایت می کنند. صرف خوب سود کردن کافی نیست و ممکن است با وجود سودهای خوب گاها ضررهای بزرگی را تجربه کنند که قطعا دامن شما را هم خواهد گرفت.
  3. شاید تریدر تا چند روز ترید نکند و یا روزی ترید کند که آن روز برای وی روز مناسب ترید نباشد و پوزیشن ها را با ضرر ببندد.

به همین دلیل قویا توصیه می کنیم که در این راه حتما از وجود یک بروکر قابل اطمینان و همراه کمک بگیرید تا شما را در مسیر درستی قرار دهد. 

 

حرف آخر

فارکس بدون دانش هم می تواند معامله گر را به سود برساند. در این مقاله دیدیم که این امکان وجود دارد. اما نباید منکر این حقیقت شد که بازار فارکس دارای پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد. رسیدن به این سود در این بازار نیازمند دانش و تجربه لازم و بالاست. اما لزوما نباید خود شخص مستقیما این تجربه و دانش را کسب کند. در فارکس بدون دانش با استفاده از روشهای میانبر مثل Copy Trading مسیر رسیدن به موفقیت، سود و درآمد هموارتر و همینطور بی دردسرتر است. 

حتی در فارکس بدون دانش هم بهتر است که جانب احتیاط را رعایت کرده و قدمهای ابتدایی را با دقت بردارید. همانطور که گفته شد بهتر است که برای انتخاب بروکر مناسب وقت و حوصله به خرج دهید. با امید به آنکه از این مقاله لذت برده باشید. در صورت نیاز به مشاوره با واتساپ darsfx تماس بگیرید. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.