Take a fresh look at your lifestyle.

سیگنال رایگان فارکس

سیگنال فارکس چیست ؟ نحوه استفاده از آن چگونه است ؟

4 120

سیگنال رایگان فارکس چیست؟ به چه میزان در اینترنت و فضاهای مجازی به دنبال واژه هایی چون کانال سیگنال رایگان فارکس، سیگنال رایگان روزانه فارکس،دریافت رایگان سیگنال فارکس،سیگنال رایگان طلا فارکس، سیگنال حرفه ای فارکس رایگان جستجو کردید؟ این کلمات حتما برایتان آشنا است؟
و می توان گفت بسیار از افراد از کانال های سیگنال VIPفارکس برای انجام معامله در فارکس استفاده میکنید .آیا میزان مفید و یا مضر بود این سیگنال ها را میدانید ؟ ما در darsfx این بار و در این مقاله در این باب با شما عزیزان سخن می گوییم با ما در این مقاله همراه باشید.
معرفی سیگنال های رایگان در فارکس امروزه در بسیاری از کانالها در قالب سیگنال رایگان فارکس تلگرام و همینطور انواع وب سایتهای مرتبط با فارکس کاملا مرسوم می باشد. بسیاری از کسانی که به فعالیت در بازار بزرگ مالی فارکس علاقه مند هستند شاید زمان کافی برای انجام تحلیل و آموزش دیدن را در اختیار نداشته باشند. این افراد به راحتی می توانند از طریق راه هایی چون عضویت در انواع کانال سیگنال رایگان فارکس در تلگرام و یا فضاهای مجازی دیگر سیگنال رایگان طلا فارکس و یا هر آنچه از آیتم های معاملاتی که میخواهی را دریافت کنید برخی از این کانال های سیگنال ده مربوط به یک آیتم معاملاتی مانند طلا و برخی شامل انواع موقعیت های سیگنال رایگان روزانه فارکس در بازار 24 ساعته و همیشه فعال فارکس را ارائه می دهند .

فهرست مطالب

سیگنال فارکس چیست ؟

نحوه استفاده از سیگنال رایگان فارکس

معرفی کانال سیگنال رایگان فارکس real group

ربات سیگنال رایگان فارکس

سیگنال فارکس طلا

چرا از سیگنال رایگان فارکس استفاده کنیم؟

خرید سیگنال فارکس (VIP)

سیگنال فارکس چیست ؟

 در مقدمه اشاره شد که دریافت رایگان سیگنال فارکس در واقع یک میانبری است برای کسانی که نمی خواهند زمانی برای یادگیری و آموزش مبانی فارکس که برای فعالیت معامله گری بسیار لازم است صرف کنند به همین منظور در جستجوی یافتن ارائه کنندگان بهترین سیگنال فارکس هستند.

اما خوب است در اینجا به مفهوم سیگنال رایگان فارکس یا به عبارتی خود سیگنال فارکس بپردازیم. سیگنال فارکس در واقع به مجموعه ای از تجزیه و تحلیل اطلاق می گردد که یک تریدر فارکس جهت تولید سیگنال برای تعیین خرید یا فروش یک جفت ارز در یک زمان مشخص استفاده می کند.ایجاد بهترین سیگنال فارکس می تواند بر مبنا و اساس ابزارهای نمودارهای تحلیل تکنیکال و یا تحلیل فاندامنتال( رویدادهای مبتنی بر خبر) باشد. در سیستم سیگنال و در معاملات فارکس اصولا سیگنالهای مختلفی وجود دارد که در کنار یکدیگر تصمیم خرید یا فروش را ایجاد می کنند. این سیگنالها ممکن است به شکل دریافت رایگان سیگنال فارکس و یا با پرداخت هزینه در دسترس باشند.

سیگنال رایگان فارکس

نحوه استفاده از سیگنال رایگان فارکس

  بعد از انجام مرحله تجزیه و تحلیل، یک سیگنال معاملاتی اقدامی را برای خرید یا فروش یک آیتم معاملاتی اعم از سیگنال طلا و یا سایر  آیتم های معاملاتی می کند. تریدر می‌تواند آن تحلیل را با استفاده از اندیکاتورهای فنی تکمیل نماید، یا آنکه سیگنال می‌تواند از طریق استفاده از الگوریتم‌های ریاضی بر اساس فعالیت بازار و همینطور سایر شاخص‌های اقتصادی تولید گردد.

در زمانی که سیگنال رایگان ارسال میشود بسته به نوع گروه سیگنال ده نوع نوشتن سیگنال متفاوت می باشد . به طور مثال میخواهیم یک نمونه سیگنال را با هم مورد بررسی قرار دهیم و بگوییم این سیگنال به چه شکل استفاده می شود :

new order

سیگنال ورود به معامله

در شکل روبرو شما یک سیگنال را مشاهده میکنید که با کلی کلمات انگلیسی و عدد تشکلیل شده است . نوشته NEW INSTANT ORDER به معنی سیگنال جدید می باشد و شما میتوانید درصورت همسو بودن این سیگنال با تحلیل خودتان وارد پوزیشن بشوید .

شماره تیکت که نوشته شده اهمیت ندارد و مربوط به سیگنال نیست ولی با این داده متوجه میشوید که معامله فوق در متاتریدر تریدر انجام شده یعنی خود تریدر هم وارد این معامله شده است .

در مقابل SYMBOL شما ایتم که بر روی آن معامله انجام شده را مشاهده میکنید .

در قسمت  ORDER TYPE نوع معامله را مشاهده میکنید .

در قسمت LOTs میزان حجمی که تریدر وارد شده را مشاهده میکنید اینطور نیست که شما حتما با این حجم وارد شوید شما باید مدیریت حجم داشته باشید انتخاب میزان حجم بستگی به میزان سرمایه و تعداد معاملات باز شما دارد .

در قسمت open time  شما تاریخ و زمان ورود تریدر به این معامله را مشاهده میکنید .

در قسمت Open Price شما میتوانید بدانید که معامله فوق در چه قیمتی وارد شده است . اهمیت این نقطه این است که وقتی شما این پیام را می بینید اگر قیمت خیلی تغییر کرده باشد دیگر نباید وارد این معامله شوید .

در قسمت SL که همان حد ضرر می باشد شما حد ضرری که تریدر در معامله لحاظ کرده را مشاهده میکنید . 

در قسمت TP که همان حد سود می باشد شما عددی قسمتی که در صورت رسیدن به آن حد سود تاچ میشود و معامله بسته میگردد را مشاهده می نمایید .

 

در برخی مواقع تریدر در لحظه ورود به معامله  حد ضرر و حد سود مشخص نمیکند و در قسمت Modify شما تغییرات را مشاهده میکنید که پایین تر به شما آن را هم توضیح میدهیم .

مدیریت معامه باز

در تصویر روبرو شما یک پیام جدید در گروه کانال خود دریافت کردید که بررسی آن میپردازیم :

Order modify در این قسمت وقتی تریدر در معامله خود تغییراتی ایجاد میکند به این شکل برای شما ارسال میشود . در قسمت Ticket که قبلا به شما توضیح دادیم و برای شما مورد استفاده قرار نمیگیرد .

در قسمت Symbol آیتم معاملاتی که در آن تغییرات لحاظ شده را نمایش میدهد .

در قسمت Order Type نوع معامله را میبینید .

در قسمت Open Time تاریخ و ساعت تغییرات بر روی معامله را نمایش میدهد .

در قسمت TP / SL شما میتوانید قیمت که مشخص شده را در تنظیمات پوزیشن خود لحاظ کنید .

modıfy
close order

بستن معامله

و اما زمانی که یک معامله بسته میشود و یا ریسک فری میگردد این چنین پیامی را مشاهده میکنید که نوشته میشود Order Close by market  شما در قسمت Symbol آیتم معاملاتی و بعد نوع معامله آن و همینطور در قسمت Lots  میزان حجم از آن معامله که بسته شده . نکته در اینجا این است که باید دقت کنید کل حجم بسته شده و یا درصدی از آن بسته شده است .

زمان بسته شدن معامله و قیمتی که در آن بسته باز شده و یا قیمتی که در آن بسته شده را نمایش میدهد . 

قسمت اصلی که میتوانید ببینید این است که میزان سود و یا ضرر  این معامله را مشاهده نمایید .

حذف معاملات شرطی

در این تصویر زمانی که یک معامله شرطی که گذاشته شده است  قبلا به صورت سیگنال جدید نمایش داده شده بود اکنون حذف گردیده است . که هر دوی آنها را در این تصاویر میبینید .

delete order

شاید هم شما سیگنال های خود را به شکل یک نوشته که فقط شامل نقطه ورود  که با کلمه AT و نقاط حد سود که با نقاط TP1 / TP2 و علاوه بر آن حد ضرر را مشاهده میکنید که این نوع سیگنال از ساده ترین نوع آن می باشد . 

 

 

معرفی کانال سیگنال رایگان فارکس real group

در ادامه بحث و بررسی  سیگنال رایگان فارکس این را باید دانست که معمولاً پیدا کردن کانال سیگنال رایگان فارکس که هم  دقیق باشد وهم رایگان گاها می تواند چالش برانگیز باشد چرا که سیگنال هایی که تحت نام سیگنال رایگان فارکس تلگرام(البته بطور قطع نه تمامی آنها)  گاهی اوقات بهترین سیگنال های موجود نیستند و ممکن است قابل اعتماد نباشند. نکته ای که باید مد نظر داشت این است که حتی اگر برخی از سیگنال های معاملاتی فارکس در ابتدا «رایگان» باشند، ممکن است در درازمدت به صورت رایگان عرضه نشوند و به طور بالقوه می توانند باعث ضرر و زیان شما شوند. سیگنال هایی چون سیگنال رایگان طلا فارکس یا سایر آیتم های معاملاتی.

در همین راستا در این بخش به شما  کانال سیگنال رایگان فارکس real group  را معرفی می کنیم. real group یکی  از ارائه کنندگان که متشکل شده از تیمی  شامل تحلیلگر و تریدر و… که در حوزه فارکس از قبیل ارائه سیگنال های رایگان، حسابهای پم و سایر زمینه ها مشغول به کار می باشند و روی حساب های مختلف ترید می کنند.

در زمینه ارائه سیگنال هم به صورت vip  و هم به صورت تخصصی آن را ارائه می دهند که برخی از این سیگنالها به صورت سیگنال رایگان فارکس تلگرام می باشد و در کانالهای عمومی به اشتراک گذاشته می شوند و برخی هم در کانالهای vip.

افرادی که تمایل دارند در زمینه های خاصی مثل طلا و یا سایر آیتم های معاملاتی سیگنال دریافت کنند می توانند با پرداخت هزینه از تیم فارکسی real group سیگنال مورد نظر را دریافت کنند.

قابل ذکر است که اطلاعاتی که در این مقاله گذاشته میشود جهت معرفی میباشد و هیچ گونه مسئولیتی را سایت darsfx به عهده ندارد .

ورود به تیم RG

ربات سیگنال رایگان فارکس

حتما شما دوستان فارکس کار با مفهوم ربات معامله گر فارکس آشنا هستید، یک اصطلاح محاوره ای که برای معاملات الگوریتمی بر مبنا و اساس مجموعه ای از سیگنال های بازار فارکس می باشد که به تعیین خرید یا فروش یک جفت ارز در یک بازه زمانی مشخص کمک می کند. ربات ها اغلب کاملاً خودکار هستند و با بروکرهای آنلاین فارکس یا پلتفرم های مبادله ای هماهنگ می شوند.استفاده از این رباتها یکی از راه‌های کسب سود و درآمد از  بازارهای مالی می باشد. ربات ها دستیار یک تریدر هستند که از یک سری قوانین معین مانند تحلیل‌های فنی و همینطور سایر آیتمهای تعیین شده معامله گری تبعیت می کنند.

 این ربات ها نیمه خودکار و یا کاملا خودکار هستند و تمام تحلیل ها و بررسی ها را بجای معامله گر انجام می دهند. یکی از وظایفی که این ربات ها بر عهده دارند این است که برای  سرمایه گذار انواع سیگنالهای فارکس اعم از خرید یا فروش را ارسال کرده و در نهایت فرد تصمیم می گیرد که با این سیگنالها چگونه معامله کند.(ربات نیمه خودکار) در صورتی که ربات کاملا خودکار باشد بنابر سیگنالهای به دست آمده و همینطور الگوریتم هایی که دارند معامله انجام می دهند. 

 

 

سیگنال فارکس طلا

فارکس را همگی به عنوان بزرگترین بازار مالی غیر متمرکز در دنیا می شناسیم و روزانه مبالغ میلیاردی توسط بانکهای بزرگ جهانی، شرکت ها و حتی معامله گران عادی در آن مبادله می شود. فارکس  محل سرمایه گذاری ارزهای کشورهای مختلف، همینطور فلزات با ارزشی چون طلا و نقره می باشد و جفت ارزها در مقابل یکدیگر معامله می شوند . این  این معاملات براساس میزان عرضه و تقاضایی که بین معامله گران است انجام میشود.

طلا به عنوان یکی از مهم ترین آیتم های معاملاتی در بازار فارکس میباشد و درصد بسیار زیادی از معامله گران به معامله آن علاقه دارند. اگر شما هم به دنبال دریافت سیگنال رایگان طلا هستید این نکته را مد نظر داشته باشید که طلا به دلیل اینکه یکی از آیتم های است که نوسانات زیادی دارد به صلاح نیست که با سرمایه کم در آن وارد شوید حتی اگر بخواهید سیگنال خود را از تیم های حرفه ای دریافت کنید .

در این خصوص شما می توانید با ما در خصوص میزان سرمایه لازم برای ورود به فارکس مشاوره دریافت کنید .

چرا از سیگنال رایگان فارکس استفاده کنیم؟

با توجه به تمام آنچه گفته شد در خصوص سیگنال فارکس، ببینیم که چرا افراد تمایل به استفاده از سیگنال رایگان فارکس دارند؟ پاسخ این سوال روشن است. بسیار طبیعی است که بخواهیم با کمترین کوشش و تلاش و همینطور بدون صرف  هزینه بتوانیم به نتایج خوبی در معاملات دست یابیم درواقع سود خالص و بدون پرداخت وجه! امروزه مردم بسیاری هستند که ترجیح می دهند از اشتباهات خود دوری کرده  و بجای آن بر افکار و نظرات دیگران تکیه نمایند. بسیاری از معامله گرانی که به ویژه در ابتدای راه هستند به دنبال دستیابی به سود در بازار در سریع ترین زمان ممکن و بدون زحمت می باشند. به همین دلیل هم هست که بسیاری از جستجوها در گوگل به عباراتی چون “سیگنال حرفه ای فارکس رایگان” و یا بهترین سیگنالهای رایگان و… ختم می شوند. این افراد تمایلی به پرداخت سیگنال های پرمیوم ندارند و امیدوار هستند که بدون هزینه صاحب سود شوند.

 

 

خرید سیگنال فارکس (VIP)

تا اینجای مقاله از سیگنال رایگان فارکس گفتیم بد نیست در این بخش بپردازیم به خرید سیگنال VIPفارکس، افراد زمانی که تازه شروع به کار در بازار فارکس می کنند و می خواهند به سرعت طعم شیرین سود را بچشند به سوی سیگنالهای رایگان روی می آورند در کانالها و منابعی که سیگنالهای مورد نظر آنها را ارائه می دهند عضو می شوند و شروع به ترید می کنند. 

اما افرادی که تجربه بیشتری دارند و تمایل به دریافت سیگنال VIPفارکس را دارند اقدام به خرید اشتراک  آن می کنند. این سیگنالها معمولا سیگنالهای دقیق تری هستند و احتمالا نسبت به سیگنالهای رایگان فارکس سوددهی بیشتری برای معامله گران دارند.  

خلاصه به شما بگوییم،  سیگنال VIPفارکس، آن دسته سیگنال های فارکس هستند که برای دریافت آنها باید هزینه کنید. آنها با سیگنال های رایگانی که ارائه میشوند تفاوت زیادی ندارند اما در سطح جزئیات متفاوت هستند و دارای جزئیات بالاتری نسبت به سیگنال های رایگان هستند. سیگنال VIPفارکس معمولا به مسیری اشاره می کنند که بازار به احتمال زیاد آن را طی می کند.

از جانب نگاه برخی افراد که اعتقاد دارند در این دوره و زمانه هیچ فردی محبت بی انتظار انجام نمیده و سیگنال های رایگان رو قبول ندارد زیرا معتقد هستند که این افراد میتوانند با بروکر ها همکاری کنند و منافع خودشان را بدست آورند و یا IB هستند و و از معرفی ما به بروکر منافع دریافت میکنند و یا افرادی هستند که علم بالای ندارند و فقط به دنبال این هستند که سیگنال های خود را در یک کانال بگذارند و با دیگران یک جمعی را تشکیل دهند . 

اما نباید کم لطفی کرد و هستند تیم های که با تلاش های شبانه روزی سیگنال های محدود رایگان ارائه میدهند و هدف شان موفقیت مردم و کسب سود میباشد . 

با تمام سخن های گفته شده حتما در با هشیاری کامل به استفاده از سیگنال های رایگان فارکس بپردازید .

 

حرف آخر

 سیگنال رایگان فارکس را در این مقاله با هم مورد بررسی قرار دادیم. بازار از شما کمال را انتظار دارد اما قطعا شما نمی توانید کامل باشید ولی می توانید  یاد بگیرید که چطور نمودارها را بخوانید. البته اصلا کار ساده ای نیست، اما با سیگنال های فارکس این کار شدنی است.

 سیگنال رایگان فارکس توسط تیم های ارائه می شود که متشکل  شده است از تحلیلگران و تریدرهای فارکس که در ارائه سیگنال های متفاوت اعم از رایگان و VIP فارکس و همینطور سیگنال حرفه ای فارکس رایگان تخصص دارند. برخی از این تیم ها سیگنال ها را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می دهند  و برخی دیگر از شما می خواهند که برای آنها هزینه  پرداخت کنید. که پر واضح است زمانی که پول پرداخت می کنید، همواره اطلاعات بیشتری از حداقل دریافت می نمایید. دریافت سیگنال رایگان فارکس یعنی دریافت سه جزئیات شامل اطلاعات ورود و خروج و همینطور کسب سود. با امید به آنکه این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد سوالات و نقطه نظرات خود را با در میان گذارید.

4 نظرات
 1. milan می گوید

  بسیار عالی

 2. میثم می گوید

  منم یه مدت دنبال کانالای سیگنال ده میگشتم اما دیگه پیگیری نکردم. ممنون از توضیحاتتون.

 3. سلام می گوید

  ممنونم مفید بود

 4. سلام می گوید

  ممنونم مطالب خیلی خوبی رو عنوان کردین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.