Take a fresh look at your lifestyle.

سود فارکس بدون دانش

ایا این ارزو که بتوانیم بدون دانش کسب سود کنیم امکان پذیر است ؟

0 5

سود فارکس بدون دانش چگونه است؟ شاید این سوال برای خیلی از افراد پیش آید که چطور می شود بدون آنکه دانش معاملاتی داشت در فارکس به سود و درآمد دلاری رسید؟ در واقع این افراد خواهان کسب سود فارکس بدون دانش معاملاتی فارکس می باشند. اما فرصت و زمانی برای یادگیری فارکس ندارند.
اینبار در این مورد مقاله ای متفاوت علیرغم آنچه که همیشه گفته می شود که موفقیت در فارکس بدون فراگیری علم فارکس امکان ندارد را به شما تقدیم می کنیم.
البته که این حرف صد در صد درستی است که فارکس بدون علم به موفقیت نخواهد رسید و ما هم هرگز منکر آن نبوده ایم و نیستیم. darsfx نیز در این راستا مقالاتی را منتشر کرده است.
اما در این مقاله منحصرا قصد داریم که فارکس و همینطور کسب سود فارکس بدون دانش را از زاویه دیگری مورد بررسی قرار دهیم و راهکار هایی برای افرادی که فارکس را اینگونه می پسندند ارائه می دهیم. لذا با ما تا انتهای این مبحث همراه باشید.

فهرست مطالب

درآمد فارکس چقدر است ؟

آیا فارکس سود آور است ؟

تریدرها چقدر از فارکس درآمد کسب میکنند

درآمد روزانه از فارکس

راهکار افزایش سود فارکس

درآمد فارکس چقدر است ؟

در اولین بخش از مقاله  سود فارکس بدون دانش به یکی از سوالات پرتکرار که  توسط افرادی که قصد ورود به بازار فارکس را دارند پرسیده می شود بپردازیم. این پرسش که درآمد حاصل از فارکس چقدر است؟ پاسخی که می توان به این سوال داد این است که سودی که فارکس عاید معامله گران می سازد کاملا به سرمایه ای که شما وارد بازار فارکس می کنید بستگی دارد و نمی توان برای آن مبلغ خاصی را مشخص کرد.

در مقالات قبلی به این موضوع پرداختیم که اگر بدون دانش و آگاهی وارد بازار فارکس  شویم حتی می تواند ضرر ده هم باشد و باعث از دست رفتن سرمایه ما شود. هنوز هم می گوییم که ورود به فارکس بدون آگاهی، دانش و از همه مهمتر بدون تجربه و مهارت برابر است با شکست. 

اگر در این بخش از سود فارکس بدون دانش سخن می گوییم منظورمان استفاده از دانش و تجربه است اما به واسطه یک تریدر حرفه ای.

فردی که بازار را به خوبی می شناسد و  از دانش و مهارت لازم برای کسب سود از فارکس برخوردار می باشد. افراد مبتدی از طریق روش کپی ترید و کپی کردن معاملات وی به سود می رسند. این روش می تواند به کسب سود دلاری بالا منجر شود. البته این روش هم اصول خاص خود را دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. 

آیا فارکس سود آور است ؟

بسیاری از افراد گمان می کنند که فارکس یعنی کسب سود دلاری و بسیار هم تمایل دارند که این سود فارکس بدون دانش و به دست آید. کپی ترید یکی از همین روش ها است که مناسب برای این افراد است.

 البته کپی از  تریدری که رزومه معاملاتی وی را در یک استیتمنت واقعی بتوانید ببینند.(یعنی در MQL)  با توجه به سابقه ای که از نحوه کار تریدر وجود دارد و با استفاده از امکاناتی که سیستم کپی تریدر در اختیارتان قرار می دهد می توانید به درستی تصمیم بگیرید که چه معاملاتی برای کپی کردن مناسب می باشد.

  البته در ابتدا گرفتن این تصمیم که معاملات کدام تریدر که موفق و سودده میباشد تا همان آیتم معاملاتی را کپی نمایید نیاز به مشاوره و راهنمایی دارد. با ما در واتساپ در ارتباط باشید تا راهنمایی کامل جهت استفاده از کپی ترید را دریافت کنید . 

 نکته مهمی که شایان ذکر است این می باشد که فردی که قصد کپی کردن معاملات یک تریدر را دارد باید توانایی استیتمنت خوانی را داشته باشد. اگر این توانایی را در خود نمی بینید darsfx جهت آموزش استیتمنت خوانی  می تواند به شما کمک کند. تنها کافی است با پشتیبانی darsfx تماس گرفته و یا به واتساپ پیام دهید.

 

تریدرها چقدر از فارکس درآمد کسب میکنند 

در این بخش از مبحث سود فارکس بدون دانش به این سوال که شاید برای شما هم پیش آمده باشد خواهیم پرداخت. این سوال که تریدرها چقدر درآمد دارند؟ در واقع معرفی تریدرها برای کپی معاملات به دو صورت انجام می شود. یا به صورت رایگان و یا به صورت پرداخت وجه ماهیانه جهت کپی معاملات . 

بعضی از تریدرها هم که از توانایی بالاتری در بازار فارکس برخوردار می باشند، با بروکر قراردادی منعقد می کنند بنام (profition). بر اساس این قرارداد  به ازای پوزیشنهای کپی شده، درصدی به تریدر تعلق می گیرد.

درآمد روزانه از فارکس

در ادامه بررسی سود فارکس بدون دانش و راهکار میانبری کپی ترید که به شما معرفی کردیم، شاید بخواهید بدانید که درآمد روزانه ای که از فارکس عاید شما می شود چقدر است؟

البته همه در فارکس به دنبال درآمد دلاری هستند. اجازه دهید این قسمت را با یک مثال پیش ببریم تا بهتر قابل درک باشد. تصور کنید که شما یک حساب با موجودی 500 دلار دارید. میزان درآمد دلاری ماهیانه فرد با توجه به استیتمنت تریدر انتخاب شده می تواند متفاوت باشد. اما احتمال حداقل 10%  سود ماهیانه را می تواند داشته باشد.

این را باید مد نظر قرار داد که بازار همیشه در یک جهت حرکت نمی کند. به همین دلیل هم کسب سود دلاری از فارکس هم همیشه ثابت نخواهد بود. می تواند در بعضی از روزها مثبت باشد و  در بعضی روزها منفی.

این نکته را فراموش نکنید که بازار فارکس بدهکار ما نیست و انتظار اینکه این بازار همانند بانک ها سود سپرده ثابت بدهد به دور از منطق میباشد . 

در مقایسه سود خود به صورت ثابت در بانک و سود فارکس این را فراموش نکنید که پول شما در بانک با واحد ریال میباشد و ارزش آن افزایش نمیباید ولی در فارکس سرمایه شما به دلار است و علاوه بر اینکه سود خود را هم به دلاری دریافت میکنید ارزش سرمایه شما هم حفظ خواهد شد . 

 

راهکار افزایش سود فارکس

بد نیست در آخرین بخش از مبحث  سود فارکس بدون دانش ببینیم که برای افزایش سود در فارکس چه می توان کرد؟ یکی از راههایی که با استفاده از کپی ترید می توان به افزایش درآمد رسید. کپی کردن معاملات چند تریدر است که در زمینه های مختلفی از ترید موفق هستند.

برای مثال می توان  تریدری را در نظر گرفت که در انجام معاملات طلا موفق است. همینطور تریدری دیگری هم در زمینه دیگری مثل جفت ارزهای ماژور موفق است. شما می توانید تنها معاملات طلای تریدر اول و جفت ارز ماژور تریدر دوم را کپی کنید. 

لذا به این شیوه و با کپی کردن معاملات چندین تریدر موفق قادر خواهید بود تا به سود و درآمد خوبی برسید.

البته مجددا تاکید می کنیم این امر بستگی مستقیم به سابقه ای دارد که در استیتمنت معاملاتی تریدرهای انتخاب شده وجود دارد. اینکه بدانیم تریدر مورد نظر ما در چه زمینه ای مهارت دارد تا همان مورد را کپی کنیم.  با چنین شرایطی گاها درآمد شخص که به چند تریدر وصل شده است، از خود تریدرها بیشتر می شود. 

حرف آخر

 سود فارکس بدون دانش را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. راهکاری که در این مقاله در مورد آن صحبت شد کسب درآمد از طریق کپی ترید بود. این شیوه برای آن دسته از افرادی که به دلایل متفاوت از جمله مشغله زندگی و یا نبود وقت و حوصله به دنبال کسب  سود فارکس بدون دانش هستند می تواند راهکار مناسبی باشد.

با امید آنکه مطالبی که در خصوص رسیدن به  سود فارکس بدون دانش عنوان شد برایتان مفید بوده باشد. همچنین بتواند به شما عزیزانی که در جستجوی راه میانبری هستید تا از دانش و مهارت معامله گران دیگر  برای فعالیت در بازار فارکس استفاده کنید کمک کرده باشد.

چنانچه در این زمینه نیازمند مشاوره و راهنمایی هستید با پشتیبانی darsfx تماس بگیرید. مشاورین ما در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.