Take a fresh look at your lifestyle.

کپی اکسپرت سود ده فارکس

کپی معاملات یک ربات سودمند چگونه انجام میشود ؟

0 9

کپی اکسپرت سود ده فارکس به چه معناست؟ مزیت آن چیست؟ با darsfx در این مقاله همراه شوید تا با مفهوم کاربردی کپی اکسپرت سود ده فارکس آشنا شوید. حتما شما عزیزی که خواننده این مطلب هستید به خوبی آگاهید که بازارهای فارکس 24 ساعته شبانه روز فعال هستند. تغییراتی که به طور مداوم در بازار های فارکس اتفاق می افتند هم از ویژگیهای این بازارهاست.
به دلیل این تغییر مداوم، متغیرهای بسیاری نیز موقعیتهای معاملاتی را تحت تاثیر قرار می دهند. استفاده کردن از تمامی این فرصتهای معاملاتی کاری پر استرس و شوار است که گاها از توان انسانی خارج است. کپی اکسپرت سود ده فارکس یکی از ابزارهایی است که به معامله گران کمک می کند تا فرصتهای معاملاتی مناسب را کپی کنند.

فهرست مطالب

اکسپرت سود ده فارکس چیست؟

معرفی اکسپرت سود ده

کپی بهترین اکسپرت سود ده فارکس برای متاتریدر 5

کپی بهترین اکسپرت سود ده فارکس برای متاتریدر 4

مزیت کپی اکسپرت سود ده فارکس

ساخت یک اکسپرت سود ده فارکس

اکسپرت سود ده فارکس چیست؟

قبل از آنکه در مورد کپی اکسپرت سود ده فارکس صحبت کنیم .  بد نیست کمی با اکسپرت فارکس آشنا شویم. اکسپرت فارکس در واقع یک مشاور متخصص فارکس است که به معامله گر در انجام معاملات کمک می کند. در واقع نماینده شما در بازار است و در زمانهایی که شما خواب هستید و یا به شدت مشغول هستید اکسپرت فارکس به جای شما در حال انجام معامله است.

از نقاط قوتی که ربات اکسپرت فارکس دارد می توان به عدم دخالت احساساتی همچون حرص، طمع و ترس در تصمیم گیریهای معاملاتی اشاره کرد. همینطور قادر است که تمامی متغیرها را همزمان مد نظر قرار دهد. کاری که از قدرت انسان خارج است. 

اکسپرت فارکس یا expert adviser به شما کمک می کند تصمیمات آگاهانه تری را در انجام معاملات گرفته و در نتیجه شانس خود را برای رسیدن به سود افزایش دهید. 

 

معرفی اکسپرت سود ده

کپی اکسپرت سود ده فارکس رباتی است که روی متاتریدرهای 4 و 5 نصب می شود. این ربات برای تمام افرادی که ربات معامله گر یا اکسپرت فارکس دارند قابل استفاده می باشد. ربات کپی قادر است با توجه به امکانات و تنظیمات ویژه ای که دارد می تواند از همه اکسپرت ها کپی بگیرد (از هر تریدری که درصد سود دهی بالاتری دارد). در واقع می توان گفت که استفاده از آنها شگفت انگیز است و کار تریدرها را بسیار آسان کرده است.

 

شما تصور کنید که سازنده یک ربات هستید و میخواهید آن را در اختیار دیگر افراد قرار دهید 

اما نمیخواهید که هر دفعه که بر روی ربات خود ابدیت زدید به تک تک مشتریان ابدیت را ارسال کنید 

چون هم ممکن است بسیار از مشتریان شما توانایی کار با سیستم را نداشته باشند با این تصور شما با استفاده از اکسپرت کپی ترید ربات خود را در یک حساب ران میکنید و سپس دیگران از ربات شما کپی دریافت میکنند .

 

کپی بهترین اکسپرت سود ده فارکس برای متاتریدر 5

پروسه کپی اکسپرت سود ده فارکس به طور خودکار صورت می گیرد. البته همانطوری که قبلا هم اشاره شد عملکرد و بازده آن با توجه به تنظیماتی می باشد که تریدر از قبل مشخص کرده است. این فرآیند با استفاده از ایجاد موقعیت های معاملاتی سود ده با به کارگیری شاخص های فنی و همینطور پارامترهای معاملاتی انجام می گیرد.

 داده های جمع آوری شده جهت مشخص کردن پایین ترین هزینه جهت ورود به بازار و بالاترین بها برای فروش مورد استفاده قرار می گیرند.

در واقع فقط کافی است که آن را بر روی متاتریدر 5 خود نصب کرده و آن را به نموداری در پلتفرم M5 متصل کنید. اکسپرت فارکس کار خودش را شروع می کند. شرایط بازار را تجزیه و تحلیل کرده و با توجه به نتیجه ای که به دست می آورد و همینطور جهت حرکت بازار بهترین موقعیت را کپی می کند. این آپشن  قابل اجرا شدن بر روی متاتریدر 4 نیز می باشد. 

 

کپی بهترین اکسپرت سود ده فارکس برای متاتریدر 4

همانطور که بالاتر هم اشاره شد، کپی اکسپرت سود ده فارکس بر روی متاتریدر 4 نیز قابل اجراست و محدودیتی در این مورد وجود ندارد. در زمان تصمیم گیری های معاملاتی  یک expert adviser  از شرایط و قوانینی که برای آن تعریف شده است پیروی می کند. با این حال بر حسب شرایط بازار از جانب معامله گر شرایط را مدیریت می کند.

ولی آنچه که اهمیت دارد بدانیم این است که نحوه کار EA بسیار به نوع آن و همینطور تنظیمات خاصی که شما برای آن انجام می دهید دارد.   

مزیت کپی اکسپرت سود ده فارکس

برای معامله گران فارکس کپی اکسپرت سود ده فارکس را می توان یک گزینه و ابزار جذاب دانست. دلیل آن این است که آنها را از استرس و همینطور به هدر رفتن وقتشان نجات می دهد.

 داشتن یک EA فارکس به افراد مجال می دهد تا بر روی مسائل دیگر متمرکز شوند و یک ربات برای آنها معاملات را کپی کند. البته که همانند هر چیزی دیگری در دنیا اکسپرت فارکس هم خالی از ایراد نخواهد بود. در اینجا برخی از مزیت های اکسپرت فارکس می پردازیم.

  • اولین موردی که به آن اشاره می شود که بسیاری از معامله گران را نیز به چالش می کشاند دخالت ندادن احساسات در انجام معاملات توسط اکسپرت فارکس است.
  •  به دلیل آنکه تنها بر اساس دستورالعملهای داده شده(تنظیمات ویژه) اقدام به کپی معاملات می کند. در اینصورت سرعت عمل و دقت بالاتر برای تصمیمات اتخاذ شده را در پی خواهد داشت.    
  • یک اکسپرت سود ده فارکس قادر است تا در چند ثانیه بررسی بازار، تجزیه و تحلیل و هر آنچه که برای کپی کردن یک موقعیت مالی لازم است را انجام دهد. در صورتی که برای عامل انسانی این زمان بسیار طولانی تر خواهد بود.
  • شما می توانید تنظیماتی را در یک اکسپرت فارکس به نحوی انجام دهید که از معاملات تریدری کپی کند که سود بیشتری را عاید شما سازد.

ساخت یک اکسپرت سود ده فارکس

در ادامه بحثمان در خصوص کپی اکسپرت سود ده فارکس خوب است به این نکته اشاره کنیم که دانستن اینکه چطور تنظیمات را انجام دهیم بسیار مهم است. این ساخت و تنظیم کردن چنانچه  به درستی انجام شود، حتی اگر تریدری که از آن کپی می کنید یک ربات باشد، باز هم میتوان ازآن سودده تر بود. به همین دلیل هم ساخت یک ربات و برنامه نویسی کردن آن بسیار اهمیت دارد.

 

حرف آخر

کپی اکسپرت سود ده فارکس را در این مقاله با هم بررسی کردیم. در ابتدا به تعریفی از اکسپرت فارکس پرداخته شد. اینکه با استفاده از آن روند سرعت و دقت تصمیم گیری در معاملات افزایش می یابد. آنها قادر هستند تا داده های زیادی را در زمان بسیار کوتاهی ذخیره کرده و از آن برای آزمایش استراتژی های مختلف استفاده کنند و از بین آنها بهترین را برای کپی اکسپرت سود ده فارکس انتخاب نمایند. کاری که از توان و عهده انسان خارج است و یا به زمانی بسیار بیشتری نیاز دارد. 

با استفاده از فرآیند کپی اکسپرت سود ده فارکس افرادی که به تازگی وارد دنیای معاملات فارکس شده اند، می توانند به راحتی و به انجام معامله در این بازار بپردازند. 

با امید به آنکه این مقاله برایتان مفید بوده باشد. در صورتی که برایتان شبهه و سوالی در خصوص موارد عنوان شده پیش آمد. با پشتیبانی darsfx تماس بگیرید و یا به واتساپ پیام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.