Take a fresh look at your lifestyle.

کسب سود از کپی ترید

آموزش کسب سود در بازار فارکس با استفاد از کپی ترید

0 19

کسب سود از کپی ترید چگونه است؟ چقدر با مفاهیمی چون کپی تریدینگ آشنا هستید؟ همیشه گفته می شود که یادگیری مفاهیم پایه ای فارکس به معامله گران کمک می کند که بازار فارکس را بهتر بشناسند. این حرف درستی است چرا که اگر ندانیم مفهومی چون کپی تریدینگ چیست و به چه معناست قطعا نمی توانیم نحوه و چگونگی کسب سود از کپی ترید را نیز درک کنیم.
به همین دلیل darsfx تصمیم گرفت این مقاله را جهت آشناسازی بیشتر شما عزیزان با مفهوم کپی ترید در ابتدا و سپس بررسی چگونگی کسب سود از کپی ترید در ادامه در اختیار شما عزیزان قرار دهد. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا این مفاهیم را بهتر درک کنید.

فهرست مطالب

معرفی سیستم کپی ترید

کسب سود از کپی ترید برای معامله گران جدید

شروع کار کسب سود از کپی ترید

معرفی سیستم کپی ترید

همانطور که در مقدمه هم خدمت شما عزیزان گفته شد بهتر است در آغاز ببینیم که کپی ترید چیست و چه می کند؟ و سپس به بررسی نحوه بررسی  کسب سود از کپی ترید خواهیم پرداخت.

به خوبی می دانیم که بازارهای مالی دارای نوسانات بالایی می باشند و قطعا چگونگی کار با این بازار نیاز به آموزش و یادگیری و تمرین بسیاری دارد.

 اما در این بین افرادی نیز وجود دارند که به دلایل متفاوتی ترجیح می دهند که فردی را پیدا کنند که دارای توانایی بالا در انجام معاملات و شناخت بازار است. تا به این وسیله بتوانند از راهنمایی های وی استفاده کرده و در اصطلاح معاملات او را کپی نمایند.     

این سیستم را کپی ترید می نامند.  در این بستر معامله گرانی که تجربه زیادی در زمینه انجام معاملات ندارند قادر خواهند بود تریدرهای حرفه ای بازار را دنبال کنند.

افراد سرمایه گذار با بررسی سابقه شفاف معاملاتشان، بهترینشان را انتخاب کرده و سپس حسابشان را به حساب تریدر حرفه ای متصل می کنند.

اتفاقی که می افتد این است که معاملاتی که در حساب شخص معامله گر حرفه ای انجام می شود به شکل اتوماتیک در حساب افراد سرمایه گذار نیز کپی می گردد. 

البته باید به این نکته اشاره کرد که در سیستم های کپی ترید قدیمی تمامی معاملات تریدر به حساب شما کپی می شد و امکان اتصال حساب به چندین تریدر به صورت همزمان وجود نداشت ولی در سیستم های جدید شما می توانید علاوه بر اتصال به چندین تریدر تنظیمات کپی ترید را به گونه ای انجام دهید که حتی بیشتر از تریدرهای خود کسب سود کنید . 

برای دریافت مشاوره در خصوص سیستم کپی تریدر میتوانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. 

 

 

کسب سود از کپی ترید برای معامله گران جدید 

چنانچه شما عزیز خواننده به تازگی وارد دنیای معامله گری شده اید و شاید قصدتان ترید کردن آنهم به شیوه یک تریدر حرفه ای در زمینه کریپتو ها و یا سایر دارایی ها باشد. لطفا این بخش را با دقت بیشتری بخوانید.

 باید این را اذعان داشت که برای تازه واردان به این حوزه و ترید کردن کریپتوها می تواند کمی دلهره آور باشد. 

استفاده از کپی ترید به شما این امکان را می دهد تا نتایج خوب که منجر به  کسب سود از کپی ترید است حاصل شود. وقتی شما به عنوان یک تازه کار استراتژی های موفق ترین تریدرها را کپی می کنید، به همان نتیجه ای می رسید که معامله گر حرفه ای  در معاملاتش می رسد.

استفاده از کپی ترید تنها مختص به تازه کارها نیست و برای معامله گرانی هم که به دلیل مشغله و نبود وقت، زمانی برای دنبال کردن بازار ندارند نیز راه حل مناسبی می تواند باشد.

کپی ترید را با نامهای دیگری چون تجارت آینه ای یا تجارت اجتماعی نیز شناخته می شود. 

در سیستم کپی ترید برآیند مثبت وجود دارد به این مفهوم که تریدرهای حرفه ای میزان سودشان در مقایسه با ضررشان بیشتر است. در ضمن برای مبتدیان امکان کپی کردن ربات های تریدر حرفه ای وجود دارد.

شروع کار کسب سود از کپی ترید

این را باید بدانیم که تنها راه موفقیت  به سود رسیدن در بازارهای مالی ترید کردن نمی باشد. بلکه می توان انواع روشهای کسب درآمد را استفاده کرد یکی از این روشها  کسب سود از کپی ترید می باشد. کپی ترید را می توان از جمله رایج ترین راهها و  تکنیک های کسب سود دانست.

 فاکتورهایی که بسیار مهم است و باید برای انتخاب تریدر حرفه ای مد نظر قرار داده شود، تسلط به تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال می باشد.

جا دارد در این بخش به این موضوع اشاره شود که اگرچه کپی ترید به نظر گزینه سودآوری می رسد ولی باید بگوییم که این روش معاملاتی دارای ریسک هایی نیز می باشد. این مهم است که معامله گر همواره در خاطر داشته باشد که نتایج پرسود گذشته همواره تضمین کننده آینده همیشه پر سودی نخواهد بود. چرا که ماهیت تجارت نسبی است و سود و ضرر صددرصدی معنا ندارد.

خوب ببینیم که اگر معامله گری بخواهد از این طریق  به معامله و در نهایت به کسب سود از کپی ترید  بپردازد باید از کجا شروع کرده و چه مسیری را باید دنبال کند؟

برای درک بهتر مراحل را به صورت زیر برایتان آورده شده است.

  1. نخستین گام در کپی تریدینگ، انتخاب تریدر حرفه ای می باشد. در این مرحله آیتم هایی  که باید در نظر گرفته شود عبارتند از بررسی سوابق معاملاتی تریدر مثل سودآوری و میزان ریسک تریدر و بازدهی بالا و از همه مهمتر اینکه انتخاب تریدر باید به گونه ای باشد که مطابق با معیارهای اولویت دار شما باشد.
  2. بعد از آنکه تریدر مناسب را انتخاب کردید، وقت آن است که سرمایه خود را مدیریت کرده و هوشمندانه عمل کنید. نکته ای که در این مرحله رعایت کردنش بسیار مهم است این است که همیشه تعادل را حفظ کنید و هرگز تمام سرمایه خود را در حساب یک تریدر قرار ندهید. اگر هم قصد سرمایه گذاری در حساب چند تریدر را دارید مبلغی را که برای هر یک اختصاص می دهید را با تدبیر انتخاب نمایید.
  3. متنوع نگاه داشتن پرتفوی نیز گام بعدی است. به این مفهوم که چنانچه روشی که تریدر حرفه ای معاملات خود را انجام می دهد را می پسندید می توانید میزان موجودی حساب خود را افزایش دهید و از سوی دیگر می توانید با کاهش دادن مبلغ سرمایه گذاری شده در حساب تریدر پرتفوی خود را متنوع سازید.  

نکته دیگری که در اینجا ذکرش خالی از لطف نمی باشد این است که انتخاب پلتفرم معاملاتی مناسب هم از فاکتورهای مهم است و در نهایت اینکه باید تمام جنبه ها و معایب این نوع از معاملات را در نظر گرفته و سپس اقدام به سرمایه گذاری کرد.

satartcopytarde

 حرف آخر

 کسب سود از کپی ترید می تواند برای سرمایه گذاران مزایای زیادی را در پی داشته باشد. این تکنیک به معامله گران اجازه می دهد تا هر آنچه که یک تریدر با تجربه در معاملاتش انجام می دهد را کپی نمایند. سرمایه گذار به این شیوه می تواند به سود برسد. این سیستم مناسب برای افراد تازه کار است که هنوز در زمینه معامله گری تجربه زیادی به دست نیاورده اند. این افراد به این طریق قادرند تا موقعیتهای ایجاد شده توسط معامله گران حرفه ای را کپی نمایند. 

چنانچه در طول مقاله هم به تفصیل به آن پرداخته شد، درست است که این راه تقلیدی از معامله گران حرفه ای است ولی اصلا به آن معنا نیست که این کار بدون آگاهی و کورکورانه انجام شود.

با امید به آنکه مطالب عنوان شده مورد پسند و توجه شما عزیزان همراه قرار گرفته باشد. آرزوی ما برای شما موفقیت و پرسود بودن در انجام معاملات است.

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.