Take a fresh look at your lifestyle.

سرمایه گذاری در حساب پم

حساب پم چیست و ایا سرمایه گذاری در آن سود ده است ؟

3 63

سرمایه گذاری در حساب پم به چه صورتی است؟ بهترین حساب پم کدام است و چگونه کار می کند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات تا پایان این مقاله همراه darsfx باشید.
بازار بزرگ فارکس ابعاد متنوع و گسترده ای دارد و شاید بتوان گفت که این تنوع یکی از دلایل جذابیت و محبوبیت این بازار است، به دلیل اینکه افراد زیادی بسته به شرایط مختلفی که دارند با هر سطح از دانش معامله گری به فراخور حالشان می توانند از این بازار به سود برسند. شاید فردی بخواهد به عنوان یک شغل اصلی به فعالیت در فارکس بپردازد. و دیگری به عنوان یک شغل ثانویه. لذا سطح توقعات و انتظارات هم متفاوت خواهد بود. و برای هر تریدری با توجه به شرایطش یک نوع خاص از معامله فراهم است.
یکی از زمینه ها و راههای کسب سود در بازار فارکس که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت، سرمایه گذاری در حساب پم می باشد. حساب پم را این روزها می توان یکی از راههای کسب درآمد به همراه ریسک کمتر به حساب آورد.

فهرست مطالب

سرمایه گذاری در حساب پم چیست ؟

مزایای حساب پم برای تریدر و سرمایه گذاری چیست ؟

سود حساب پم چگونه است ؟

بهترین بروکر ها برای حساب پم

نحوه سرمایه گذاری در حساب پم

سرمایه گذاری در حساب پم چیست ؟

 

حساب پم مدلی از سرمایه گذاری است. در این شیوه سرمایه گذاری افرادی که دارای مهارت و دانش کافی برای معامله گری نمی باشند اما سرمایه در اختیار دارند، می توانند از معاملات یک تریدر حرفه ای و موفق استفاده کرده و همان معاملات برای فرد سرمایه گذار هم باز می شوند و در نقطه مقابل آن تریدر حرفه ای قرار دارد. که از دانش معامله گری برخوردار است ولی نیاز به سرمایه دارد لذا پیشنهاد مدیریت حساب دیگران را می دهد.  

 در پایان هر ماه هم با توجه به شرایطی که صاحب حساب پم آن را انتخاب کرده است سود حاصله نیز بین دو طرف بر مبنای قرارداد و توافقی که بین آنها صورت گرفته است تقسیم می شود.

سرمایه گذاری در حساب پم  این امکان را به سرمایه گذار می دهد که به  یک سود ماهیانه برسد و همچنین برای مدیر حساب هم امکان را می دهد که با انجام معاملات موفق و سودده به درآمد زایی برسد. لذا این نوع از سرمایه گذاری به هر دو طرف سود می رساند.  

 

مزایای حساب پم برای تریدر و سرمایه گذاری چیست ؟ 

این درست است که افراد زیادی از حساب های پم استفاده می کنند اما شاید بتوان گفت که همگی آنها تمام جنبه های مختلف استفاده از این حساب را درک نمی کنند. واقعیتی که وجود دارد این است که، این نوع از سرمایه گذاری نیز همچون سایر سرمایه گذاریها دارای نقاط ضعف و قدرت است. 

یکی از بزرگترین مزیت هایی  که حساب پم دارد این است که روشی است بسیار آسان و سریع برای سرمایه گذاری در بازار معاملات فارکس.

از دیگر مزیت های استفاده از حساب‌های پم این است که وجوه بیشتر و بزرگتری را برای تریدرهای موفق به ارمغان می‌آورد، که در نتیجه آن می‌تواند سود بیشتری در قیاس با تریدری که با بخش‌های سرمایه‌گذاری کوچک‌تر معامله می کند به دست آورد.

 از آنجایی  که ممکن است به دست آوردن سودهای کلان از معاملات فارکس کمی چالش برانگیز باشد به همین دلیل سرمایه های ادغام شده شانس کسب سود بیشتر را بالا می برد.

مزیت دیگری که می توان برای حساب پم برشمرد این است که با توجه به درصد مالکیت در حساب، سود به دست می آید.در اینجا یادآور می شویم که در ضرر ها نیز نسبت به درصد مالکیت تعلق می گیرد.

دیگر اینکه سرمایه گذاری در حساب پم، به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا در انواع بازارهای متفاوت سرمایه‌گذاری کنند، بدون اینکه نیازی داشته باشد برای تحقیق و تجزیه و تحلیل ساعتها وقت صرف نماید.

در اینجا یادآور می شویم  که تیم darsfx برای سرمایه گذاری در حساب پم مشاوره ارائه می دهد، شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

سود 20% حساب پم

سود حساب پم چگونه است ؟

برای راه اندازی یک حساب پم عواملی که دخیل هستند عبارتند از

 • تریدرهای موفق
 • افراد سرمایه گذار

سرمایه گذارانی که تمایل  دارند از بازار فارکس سود کسب کنند. اما بنا به دلایلی مثل نبود وقت و یا نداشتن دانش کافی جهت اختصاص دادن به فعالیتهای معاملاتی نمی توانند به تنهایی در این بازار به سود برسند. وارد سرمایه گذاری در  پم می شوند.  

بروکرفارکس هر دو طرف را ثبت نام می کند. معامله گر حرفه ای را به عنوان مدیر پول یا حساب جهت مدیریت پول و  انجام ترید و همینطور سایر سرمایه گذاران را جهت مشارکت مالی، بعد از بررسی شرایط و شفاف سازی برای هر دو طرف قراردادی بین آنها منعقد می شود.

 نکته اصلی که در قرارداد امضا شده وجود دارد. این است که سرمایه گذاران باید با قراردادن سرمایه خود به مدیر پول منتخب خود که از سرمایه جمع شده برای انجام معاملات فارکس مطابق با سبک و استراتژی معاملاتی خود استفاده می کند، ریسک معاملات فارکس را نیز بپذیرند. همچنین در این قرارداد عنوان می شود.  که مدیر چقدر سرمایه (یا درصدی از سود حاصله) را برای ارائه این خدمات دریافت می‌نماید. این مبالغ قابل گفتگوست و از یک مدیر حساب به مدیر حساب دیگر متفاوت می باشد.

 

 

بهترین بروکر ها برای حساب پم

پیش از شروع گفتگو در این بخش اذعان می داریم که مطالب عنوان شده جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارد شما عزیزان جهت گرفتن راهنمایی دقیق و اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با darsfx تماس بگیرید مشاورین ما راهنمای شما خواهند بود.

 برای پیدا کردن بهترین حساب پم برای سرمایه گذاری انتخاب بروکر مهم است. شما اگر بروکری را بشناسید که قبلا با آن کار کرده اید و یا دست کم شناختی از آن دارید مطمئنا با خیال آسوده تری می توانید در خصوص انتخاب آن برای سرمایه گذاری در حساب پم تصمیم بگیرید. ما به شما بروکرهایی چون آلپاری و نیکس را پیشنهاد می کنیم. اما قبل از هر چیزی پیشنهاد ما به شما تحقیق و اطلاع از شرایط حساب پم در بروکر مورد نظر می باشد.    

 

نحوه سرمایه گذاری در حساب پم

نحوه سرمایه گذاری در پم از بروکری به بروکر دیگر متفاوت می باشد. اما برای سرمایه گذاری در حساب پم باید مواردی را مد نظر قرار دهید و بهترین حساب پم را مابین ارائه کنندگان حساب پم انتخاب نمایید. 

 1. سن حساب، فاکتور مهمی است که باید مد نظر قرار دهید. حسابی که موقعیتهای شانسی و گذری داشته است دربازه زمانی طولانی مدت به شکست می رسند. لذا اینگونه حسابها در وهله اول باید کنار گذاشته شود. البته این نکته را هم متذکر می شویم که حساب هایی که جدید هستند ولی به تریدرهای باتجربه و کهنه کار تعلق دارند بیشتر قابل اطمینان هستند. در مورد این بروکرها باید حساب های قدیمی تر آنها بررسی شوند.      
 2. بررسی افت سرمایه(Drawn Down)، هم فاکتور مهمی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. بالاترین افت سرمایه کمتر از 40% می تواند انتخاب مناسبی باشد.
 3. سودده بودن حساب پم، عامل مهمی است. نسبت بیشترین افت سرمایه به سود نباید بیشتر از 1:3 باشد.
 4. سرمایه ای که صاحب حساب پم دارد نباید کمتر از 15% کل موجودی حساب باشد. 

 

 

حرف آخر

سرمایه گذاری در حساب پم را می توان یک نوع مشارکت دانست که مجموعه دانش معامله گری فرد موفق، بعلاوه سرمایه فرد سرمایه گذار، منتهی به کسب سود در این روش از سرمایه گذاری می شود. در خصوص سرمایه گذاری در حساب پم مواردی لازم است مد نظر قرار داده شود که در طول مقاله به آنها پرداخته شد. با امید به مفید واقع شدن این مقاله برای شما خوبان همراه. نظرات و پیشنهادات با ارزش خود را با ما به اشتراک گذارید و در صورت  نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر از سوی Darsfx دارید لطفا با ما تماس بگیرید. 

3 نظرات
 1. فرهاد می گوید

  به همه پیشنهاد میکنم تا زمانی که استیتمنت تریدر رو ندیدین و از واقعی بودنش مطمئن نشدین، تو حساب پم سرمایه گذاری نکنید.

 2. سعیده می گوید

  اتفاقا دنبال مقاله ای میگشتم که به من کمک کنه تفاوت بین حساب پم و کپی ترید رو از هم تشخیص بدم. و بدونم کاربردش چیه.

  خیلی خیلی عالی و کاربردی و جامع. متشکرم

 3. شیرین نبی می گوید

  به نظرم برای افراد مبتدی و بدون اموزش کافی بهترین گزینه هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.