Take a fresh look at your lifestyle.

کلاهبرداری در حساب پم

حساب پم و مشکلات آن

1 28

کلاهبرداری در حساب پم چیست؟ بازار فارکس را حتما به خوبی می شناسید. یک بازار مالی که در آن سرمایه‌گذاران اقدام به مبادله و همینطور خرید و فروش ارزهای خارجی و سایر کالاهای معاملاتی و از این طریق کسب سود می‌نمایند. اما خوب است، در واقع منصفانه اش این است، که وقتی از تجارتی صحبت می شود از جنبه های مختلف آن سخن گفته شود خوب و بد.
بازار فارکس تنها محلی برای انجام معاملات سود ده نمی باشد بلکه سودجویان بسیاری هم در این بازار هستند. که به دنبال کسب سود نه از راه شرافتمندانه بلکه از طریق خالی کردن جیب سایرین هستند. به همین دلیل darsfx جهت آگاه سازی مخاطبان خود این مقاله را به بررسی یکی از این روشها که کلاهبرداری در حساب پم است اختصاص داده است. توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید قطعا خالی از لطف نخواهد بود.

فهرست مطالب

حساب پم PAMM‌چیست ؟

روش های سرمایه گذاری در حساب پم

تفاوت سبدگردان با معامله گر حساب پم

کلاهبرداری در حساب پم چگونه است ؟

مجازات کلاهبرداری در حساب پم چیست ؟

حساب پم PAMM‌چیست ؟

اجازه دهید پیش از آنکه به مبحث  کلاهبرداری در حساب پم بپردازیم قدری با حساب پم آشنا شویم. این حساب به واسطه یک تریدر مدیریت می شود و سرمایه آن توسط افراد مختلفی که علاقمند به این روش از سرمایه گذاری هستند تامین می گردد.

در حقیقت  شخص تریدر یا معامله گر حرفه ای که تجربه و سررشته خوبی با این مقوله دارد با استفاده از این سرمایه جمع شده  و حتی سرمایه خودش،  به انجام معاملات در فارکس می پردازد و  در نهایت سود به دست آمده را به نسبت سرمایه هر شخص تقسیم کرده  و سهم خود را نیز دریافت می نماید.

در این نوع حساب‌ چند نفر سرمایه‌گذاری که اشاره شد. به دلیل آشنا نبودن با بازار فارکس و معاملاتش و یا نداشتن وقت به جای اینکه خودشان در بازار فعالیت داشته باشند. سرمایه خود را در اختیار یک تریدر حرفه‌ای قرار می دهند  تا با انجام معامله در انواع مختلف بازارهای  مالی مثل فارکس  به سود برسد.

روش های سرمایه گذاری در حساب پم

 برای بررسی  کلاهبرداری در حساب پم لازم است که روشهای این نوع از سرمایه گذاری را هم بدانیم روش های سرمایه گذاری در حساب پم می تواند متفاوت باشد. می توان از طریق اشخاص باشد و یا به طریق بروکر انجام شود. که مورد اول به دلیل امنیت پایین آن توصیه نمی شود و منجر به افزایش ریسک کلاهبرداری در حساب پم می شود مگر آنکه بسیار مورد اطمینان و شناخته شده باشند.

در مورد روش دوم که از طریق بروکر می باشد، باید گفت که در این روش سرمایه گذار باید در بروکر یک حساب پم افتتاح نماید که این حساب دارای شرایطی می باشد. که باید از سوی سرمایه گذار مد نظر قرار گرفته و پذیرفته شود.  مثل فراهم کردن حداقل سرمایه مورد نیاز بر طبق قوانین و میزانی که بروکر معین  کرده  و بلوکه کردن درصدی از پول.

 در این روش از سرمایه گذاری سرمایه گذاران نتیجه معاملات گذشته تریدر حرفه ای و همینطور شرایط سرمایه گذاری و بروکر را مورد بررسی قرار داده و سپس تصمیم می گیرند که آیا در این حساب سرمایه گذاری کنند یا خیر.

فردی که قصد سرمایه گذاری در حساب پم را دارد  باید چنانچه بروکر این امکان را فراهم کرده باشد حد ضرر را تعیین کند یا آنکه همواره حساب خود را بررسی نماید. در نظر داشته باشید که  اگر قوانین و شرایط بروکر این امکان و اجازه را می دهد، چنانچه احساس کردید که سرمایه شما در خطر افتاده است بلافاصله آن را برداشت نمایید. پس قبل از افتتاح حساب پم در بروکر، حتما این نکته ها را مد نظر قرار دهید.

در حساب پمی که در بروکر افتتاح میشود به دلیل اینکه شما طبق قراردادی که با بروکر میبندید امکان ضرر رفتن حساب بیش از آن حد ضرر مشخص شده نیست . و شما با خیال آسوده تر این سرمایه گذاری را انجام میدهید . تا اینجای کار همه چیز خوب است تا زمانی که خطای از بروکر سر بزند که در ادامه به آن اشاره میکنیم . 

تفاوت سبدگردان با معامله گر حساب پم

دوستان خوب و همراه در این بخش لازم است که نکته ای را یادآور شویم و آن تفاوتی است که بین سبدگردان با تریدر حساب پم وجود دارد. سبد گردان دریافت سرمایه از هر شخص به طور جداگانه صورت می گیرد و تریدر روی آن فعالیت و ترید می کند و سرمایه ها را با هم جمع نمی کند. بعد از آنکه معاملات متعددی که در یک تایم مشخصی انجام داد سود به دست آمده را به سرمایه گذار می دهد. اما در حساب پم آنچنانی که گفتیم تریدر با ایجاد یک حساب پم و دریافت سرمایه از چند سرمایه گذار و با مجموع سرمایه های دریافتی ترید می کند.

کلاهبرداری در حساب پم چگونه است ؟

خوب همه را گفتیم تا بالاخره رسیدیم به اصل ماجرا  یعنی  کلاهبرداری در حساب پم. واقعیت این است که جرم زمانی اتفاق می افتد. که کلاهبردار با انجام عملیات متقلبانه و یا از طریق دادن امید واهی به اشخاص در خصوص پیشامدهای غیر واقعی، به فریب و اغفال افراد اقدام  می‌ نماید. نتیجه این اغفال و فریب چیزی نیست به جز سرقت و بالا کشیدن اموال افراد فریب‌خورده . 

شیوه های متفاوتی برای  کلاهبرداری در حساب پم وجود دارد یکی از آن راهها این است. که کلاهبرداران در نقش بروکر اقدام به کلاهبرداری کرده که در این شیوه برای آنکه اعتماد مردم را جلب کنند برخی از تریدرها و یا حساب های پم را تبلیغ می کند، اینگونه که با لینک کردن چند حساب پم در سایت خود آنها را به عنوان تریدرهای با اعتبار و حرفه ای معرفی می کند.  افرادی هم به این تبلیغات اعتماد کرده و سرمایه های خود را وارد حساب پم کرده و تا چند ماه هم به طور منظم سود دریافت می کنند. اما کلاهبردار قصه ما به تدریج و به بهانه های مختلف از پرداخت سود خودداری کرده و به یکباره از دسترس خارج می گردد!

اما راهکار چیست و بعد از رخ دادن  کلاهبرداری در حساب پم  چه باید کرد؟ این درست است که در خصوص حساب پم و همینطور بازار فارکس قانون مکتوبی وجود ندارد. اما در چنین شرایطی وقوع چنین جرایمی تشخیص و پیگیری آن توسط یک وکیل فعال در این حوزه ممکن خواهد بود.  

اما اگر خود بروکر بخواهد به مردم آسیب بزند چگونه است؟؟؟؟ بسیاری از بروکر های که سیستم حساب پم دارند در قالب یک سایت یک استیتمنت از تریدر به شما نشان میدهند. از کجا معلوم این حساب و این استیتمنت واقعی باشد؟! به نظر من در این مورد خیلی دقت کنید و یا با Darsfx مشورت بگیرید. اگر نکته دیگر حتما تمامی متن قرارداد حساب پم را به طور کامل مطالعه کنید و یا با وکیل خود این مورد را بررسی کنید . 

مجازات کلاهبرداری در حساب پم چیست ؟

قبل از آنکه به مجازات این نوع کلاهبرداری اشاره کنیم. ابتدا به شناسایی نوع جرم می پردازیم.  کلاهبرداری در حساب پم از دسته آن جرائمی است که در خصوص حساب پم امکان طرح شکایت برایش وجود دارد. موارد را که می توان به آن نسبت داد عبارتند از تحصیل مال از راه نامشروع، همینطور جرم رباخواری و حتی پولشویی در صورتی که سود ثابت و همینطور پرداخت اصل و سود از جانب تریدر شرط شده باشد.

 با توجه به این مسئله که این توافقنامه مابین سرمایه گذار و معامله گر به صورت مکتوب در فضای مجازی اتفاق میفتد. می توان بر حسب ماهیت قرارداد و نوع تعهداتی که در متن قرارداد قید شده است. همینطور ضمانت اجرا شدن قانونی توافقنامه می توان برای دادگاه روی آنها مانور داد.

در مورد جریمه  کلاهبرداری در حساب پم باید اذعان داشت که  وقوع هر جرم و همینطور طرح هر دعوای کیفری نیازمند آن است. که شرایط ارتکاب جرم  محرز شده باشد و بسته به نوع و شدت آن جریمه تعیین می گردد.

در صورت نیاز به راهنمایی تخصصی از طریق واتساپ با ما مشکلات خود را در میان بگذارید.

 

 

حرف آخر

 کلاهبرداری در حساب پم به نوعی خیانت در سرمایه گذاری گفته میشود. حساب Pamm که یکی از سرویس‌های سرمایه‌گذاری و از قضا محبوب‌ترین سرویس‌ها نیز می باشد. این روزها مورد توجه افراد زیادی است و بسیار از این سرویس استفاده می کنند. شما هم اگر به این دست از سرمایه گذاریها علاقمند هستید قطعا نام حساب پم را زیاد شنیده اید. 

درست است که این نوع سرمایه گذاری می تواند سود زیادی را عاید شما سازد اما از طرفی هم اگر بی مهابا اقدام به این قبیل سرمایه گذاری ها نمایید. ممکن است که در دام  کلاهبرداری در حساب پم بیفتید. اگر انتخاب شما حساب پم است خودتان را برای سود و همینطور زیانهای احتمالی آن آماده سازید. البته که دنیای تجارت همان قدر که می تواند سود ده و دلچسب باشد می توان ضرر ده هم باشد. اما اگر با دقت و چشم باز و آگاهی،  مسیر را انتخاب کنیم رو به سوی موفقیت خواهیم رفت. شما هم اگر تجربه ای در این زمینه دارید در بخش کامنتها با ما به اشتراک گذارید.  

1 نظر
  1. سعیده می گوید

    انقدر کلاهبرداری تو حساب پم چه از جانب بروکر چه تریدر دیدم که کامل اعتمادم رو از دست دادم. کپی تریدهای معتبر رو بهش ترجیح میدم و بنظرم گزینه بهتریه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.